16.10.2016. 10:32
Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pārbaudes spēlē mača sākumā sameta deviņus punktus, taču guva nelielu cirkšņa savainojumu, tiesa, liepājnieks jau nākamajā spēlē varētu atgriezties laukumā.

Knicks, kam otrajā puslaikā bija jāiztiek bez Porziņģa, ar rezultātu 107:119 (25:28, 25:31, 28:31, 29:29) savu skatītāju priekšā piekāpās Bostonas Celtics.

Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja nepilnas 15 minūtes, bet savus deviņus punktus viņš iemeta pirmajās sešās minūtēs. Latvietis šajā mačā realizēja divus no trim tālmetieniem, vienu no trim divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem. Tāpat viņa kontā trīs atlēkušās bumbas, viena pārtverta piespēle, divas kļūdas un viena piezīme.

Ar 18 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām Ņujorkas vienības rindās izcēlās lietuvietis Mindaugs Kuzminsks, bet 15 punktus guva Karmelo Entonijs. Savukārt savu pirmo spēli "Knicks" sastāvā aizvadīja Žoakims Noā, kurš iemeta piecus punktus. Tikmēr pretiniekiem ar 17 punktiem atzīmējās Demetriuss Džeksons.

Pēc mača Porziņģis pieļāva iespēju, ka jau nākamajā pārbaudes spēlē trešdien pret "Celtics" viņš būs atpakaļ laukumā. Savukārt ceturtdien Knicks aizvadīs savu pēdējo pirmssezonas pārbaudes spēli, tiekoties ar Bruklinas Nets.

Porziņģis iepriekšējā sezonā iespaidīgi debitēja pasaules spēcīgākajā basketbola līgā. Sezonas laikā viņš 72 mačos vidēji guva 14,3 punktus, izcīnīja 7,3 atlēkušās bumbas un bloķēja 1,9 pretinieku metienus.

Pagājušajā nedēļā Porziņģis tika nosaukts par Latvijas gada basketbolistu.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]