11.02.2017. 04:44

Kristaps Porziņģis laukumā pavadīja 33 minūtes, kurās guva 17 punktus (1p. 1/2. 2p. 5/10, 3p. 2/4) un savāca četras atlēkušās bumbas. Viņam arī divas piespēles, pa vienam blokam un pārtvertai bumbai, taču arī trīs piezīmes un viena kļūda. Latviešu uzbrucēja +/- rādītājs šoreiz mīnus trīs, kas bija otrs labākais "Knicks" sākumsastāvā aiz 13 rezultatīvas piespēles izdarījušā Brendona Dženingsa.

Porziņģis devās "Knicks" sākumsastāvā ar trim aizsargiem - Deriku Rouzu, Kortniju Lī un Brendonu Dženingsu - un Karmelo Entoniju, pirmo reizi savā NBA karjerā ieņemot centra pozīciju jau spēles sākumā. Pagājušajā sezonā šo lomu visās spēlēs uzņēmās Robins Lopess, kamēr šosezon kā pamatcentrs darbojās Žoakims Noā, kuru iepriekš traumu laikā bija aizvietojis Kails O`Kvins. Universālā Porziņģa ielikšana centra pozīcijā gan noteikti saistīta arī ar Denveras vēlmi spēlēt ar īso sastāvu.

Denverai gan arī bija lieli robi sastāvā - spēlēt nevarēja itālis Danilo Galināri, saspēles vadītājs Emanuels Mudiejs un atlētiskais Kenets Farīds. "Nuggets" tik un tā spēli iesāka ļoti ātrā tempā, un par basketbola ātrumu var labi spriest pēc fakta, ka pirmie soda metieni tika izpildīti vien otrās ceturtdaļas sākumā.

Porziņģis pirmajās minūtēs iemeta divus tālmetienus, taču viņa grūtības sagādāja pretinieku garā spēlētāja Nikolas Jokiča konsekventa apturēšana aizsardzībā. Ar Porziņģi laukumā "Knicks" rezervistiem otrās ceturtdaļas sākumā izdevās izrāviens, kas deva desmit punktu pārsvaru, taču puslaika beigās Ņujorkas aizsardzība atkal bija vāja un vairs tikai 66:64.

Otro puslaiku Porziņģis uzsāka ar precīzu pustālo metienu, bet drīz nopelnīja divas piezīmes pēc kārtas. Denverai lieliski turpināja spēlēt Jokičs, kurš trešajā ceturtdaļā regulāri apspēlēja gan Porziņģi, gan Villiju Ernangomesu un guva 18 punktus, liekot Ņujorkai pēdējās ceturtdaļas sākumu sagaidīt ar 88:100.

Mača pēdējās minūtēs "Knicks" uzsāka pakaļdzīšanos, taču par spīti Karmelo Entonija pūlēm - 21 punkts pēdējā ceturtdaļā - tika piedzīvots zaudējums ar 123:131. Entonijs spēli pabeidza ar 33 punktiem, taču "Knicks" uzbrukuma sekmes atkal nogrima sliktā aizsardzībā. Denvera tika pie 16 atlēkušajām bumbām uzbrukumā un trāpīja 16 tālmetienus, kopumā realizējot 57% metienus no spēles. Jokičam beigās 40 punkti, turklāt trāpot 17 no 23 metieniem no spēles, kā arī izdarītas piecas rezultatīvas piespēles.