29.12.2017. 13:07

"Zaudējumu pieņemt nekad nav viegli, bet mēs varam būt…lepni nē, taču mēs cīnījāmies ar lielu atdevi," sacīja Kristaps Porziņģis. "Domāju, ka mēs smagi cīnījāmies. Es laukumā atdevu sevi visu un tagad pēc divām spēlēm divās dienās esmu pārguris. Neaizvadīju lielisku spēli, taču atdevu visu, kas man bija."

Sāncenšiem rezultatīvākie bija garie spēlētāji Lamarkuss Oldridžs (25p+5ab) un Pau Gazols (17p+11ab+7rp). "Viņi ļoti labi atrod viens otru un neko nesasteidz. Tas ir labs veids, kā spēlēt, un es izbaudu viņu spēles skatīšanos," teica Porziņģis, kurš guva 18 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un bloķēja sešus metienus. Rezultatīvākais komandā ar 23 punktiem bija Maikls Bīzlijs, kura rēķinā arī 12 atlēkušās bumbas.

Liepājnieks atzina, ka pretinieku aizsargāšanās un viņam nelabvēlīgā tiesāšanas maniere varētu likt nedaudz mainīt savu spēles stilu: "Ņemot vērā, cik liela uzmanība man tagad tiek pievērsta, ir ļoti grūti atbrīvoties un tikt pie brīviem metieniem. Ja sedzējam palīgā nenāk vēl viens spēlētājs, tad man ir jāmet pāri aizsargam. Un šie mazie pieskārieni elkonim un rokai mani dara ārkārtīgi niknu. Tie ļoti ietekmē manu metienu. Esmu apmulsis. Domāju par to, ka man ir jāmaina sava spēle. Esmu nikns par to, ka nespēju tikt pie šīm svilpēm. Iespējams, ka tās dabūšu nākotnē."

22 gadus vecais Porziņģis savā trešajā sezonā līgā vidēji aizvadījis 32,1 minūti, guvis 24,3 punktus (11. vieta līgā), izcīnījis 6,7 atlēkušās bumbas, bloķējis 2,2 metienus (trešā vieta līgā) un pieļāvis 2,1 kļūdu. Ņujorkas "Knicks" ar 17 uzvarām un 18 zaudējumiem Austrumu konferencē ieņem devīto vietu un nākamo spēli aizvadīs 31. decembrī, plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesojoties pie Ņūorleānas "Pelicans".

Izmantotie resursi:https://nypost.com/2017/12/28/knick...R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties