22.10.2017. 11:45

«Knicks» sestdien, 21. oktobrī, savā laukumā 107:111 (28:19, 36:32, 16:28, 27:32) piekāpās Detroitas «Pistons» spēlētājiem, ciešot otro zaudējumu tikpat spēlēs. Porziņģis šajā mačā iemeta 33 punktus, bet 37 sekundes pirms pamatlaika beigām, rezultātam esot 104:107, Dramonds nobloķēja latvieša metienu.

«Šodien laukumā pāris reižu pret mani tika pārkāpti noteikumi, taču tiesneši sodus nefiksēja,» laikraksts «The New York Post» citē Porziņģa teikto, kurš apstiprināja, ka arī Dramondam pieminētajā situācijā vajadzēja saņemt piezīmi, kas latvietim būtu ļāvis tikt pie trim soda metieniem. «Jutu, ka pret mani pārkāpa noteikumus.»

Tomēr kopumā Porzinģis par vienu no zaudējuma iemesliem minēja pieredzes trūkumu.

«Domāju, kopumā tas ir pieredzes trūkums. «Pistons» ir krietni pieredzējušāka komanda par mums. Tieši tā šoreiz bija vislielākā atšķirība. Pārāk daudz koncentrējāmies uz trīspunktu metieniem. Vajadzēja vairāk mest groza tuvumā, it īpaši man. Trešajā ceturtdaļā man vajadzēja būt krietni agresīvākam,» atzina Porziņģis.

Zīmīgi, ka sestdien Porziņģis kļuva par pirmo «Knicks» basketbolistu kopš 1993./94.gada sezonas, kurš pirmajās divās spēlēs iemetis vismaz 30 punktus katrā. Toreiz to paveica leģendārais Patriks Jūings, turklāt tajā sezonā Ņujorkas vienība sasniedza NBA finālu.

«Jūings ir leģenda. Vēlētos, kaut man būtu tāda karjera kā viņam. Būt salīdzināmam ar viņu ir gods,» izteicās Porziņģis.

Sestdien pret «Pistons» pirmajā puslaikā «Knicks» pārsvars sasniedza par 21 punktu, bet Porziņģis, uzbrūkot ar lielisku precizitāti, mača pirmajā daļā sameta 23 punktus. Tomēr otrais puslaiks mājiniekiem vairs nebija tik sekmīgs.

«Aizsardzības līmenis kritās. Teicu puišiem, ka mūsu aizsardzība ir lieliska, taču tai tādai jābūt visas 48 minūtes,» tikmēr sacīja «Knicks» galvenais treneris Džefs Hornačeks.

Nākamo maču «Knicks» aizvadīs otrdien, kad viesosies pie spēcīgās Bostonas «Celtics» komandas, kas sezonu iesākusi ar vienu panākumu trijos mačos.

Sezonas atklāšanas mačā ceturtdien Porziņģis, izmetot 25 metienus, tika pie 31 punkta, bet «Knicks» pārliecinoši piekāpās Oklahomasitijas «Thunder».

Arī šajā sezonā katra no NBA komandām aizvadīs 82 spēles, astoņām labākajām Austrumu un Rietumu konferencēs iekļūstot izslēgšanas turnīrā. Regulārā sezona noslēgsies 11.aprīlī, bet «play-off» sāksies trīs dienas vēlāk. Savukārt NBA čempioni būs zināmi jūnijā.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana