12.07.2015. 07:02

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Porziņģis laukumā devās pamatsastāvā centra spēlētāja pozīcijā un spēlēja 18 ar pusi minūtes (18:26), kurās izcīnīja arī trīs atlēkušās bumbas un bloķēja divus metienus. Porziņģis trāpīja trīs no četriem divpunktu metieniem un sešus no septiņiem soda metieniem, bet viņa vienīgais trīspunktnieks bija neprecīzs.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Klīntonijs Ērlijs, savukārt "Spurs" ar 23 punktiem izcēlās Kails Andersons. 

Bertāns netrāpīja visus septiņus metienus, tostarp sešus trīspunktniekus, bet izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. Laukumā uz maiņu nākušais Bertāns bija 17 minūtes (17:15).

NBA vasaras līgā lielākoties spēlē basketbolisti, kas vēlas sevi parādīt klubu vadībai un pārliecināt par savu noderību, kā arī komandu nesen papildinājuši basketbolisti. Porziņģi jūnija beigās "Knicks" ar augsto ceturto numuru izvēlējās NBA draftā, kas viņam garantē līgumu ar Ņujorkas klubu.

"Knicks" vadība rēķinās ar Porziņģa nozīmīgu ieguldījumu perspektīvā, bet pašlaik 19 gadus vecajam basketbolistam ir izstrādāta 12 nedēļu treniņprogramma, lai nostiprinātu viņa prasmes un fizisko kondīciju atbilstoši NBA kluba līmenim. Porziņģis ir apņēmies nostiprināties NBA, tādēļ adaptēšanās un treniņi kopā ar komandu viņam pašlaik ir galvenā prioritāte un Latvijas valstsvienībā basketbolists šogad nespēlēs.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties