01.12.2017. 21:09
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas «Knicks» latviešu zvaigznei Kristapam Porziņģim sāpes labās kājas potītē nav pārgājušas un viņš nevēlas sasteigt atgriešanos laukumā, vēsta ESPN žurnālists Aiens Beglijs.

Porziņģis trešdien jau mača ievadā guva biedējošu potītes traumu. Lai arī sākotnēji izskatījās citādāk, Porziņģa gūtā potītes trauma netiek raksturota kā pārāk nopietna.

«Porziņģis teica, ka viņam vēl joprojām sāp potīte un viņš turpinās traumas ārstēšanu. Viņa dalība svētdienas mačā nav skaidra, bet viņš teica, ka nevēlas sasteigt atgriešanos laukumā. Viņš nevēlas atgriezties līdz nav 100% pārliecināts,» tviterī raksta Beglijs.

Tikmēr «Knicks» ziņo, ka komandas ārsti Porziņģa atgriešanās laiku prognozē kā «kuru katru dienu».

Savu pirmo divu NBA sezonu laikā latvietis kopumā izlaida 26 spēles, bet šajā sezonā nav piedalījies divos mačos. Tiesa, trešdien viņš nospēlēja vien nedaudz vairāk par divām minūtēm.

«Knicks» nākamo spēli aizvadīs svētdien mājās pret Orlando «Magic». Ņujorkas vienība patlaban Austrumu konferencē ar 11 uzvarām un 10 zaudējumiem ieņem 9. vietu, bet «Magic» ar bilanci 9-13 atrodas 13. pozīcijā.

Pašlaik 22 gadus vecais Porziņģis ar vidēji spēlē 25,8 gūtiem punktiem ir piektais rezultatīvākais spēlētājs šosezon NBA regulārajā čempionātā.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties