29.10.2015. 05:30

Atsevišķi ņemot, ņujorkieši bija pārāki ikvienā ceturtdaļā. Mājinieki Bucks gan spēles ievadā prata panākt 11:4 savā labā, tomēr tas izrādījās viņu lielākais pārsvars mača gaitā. Turpinājumā Knicks gana droši kontrolēja mača gaitu, īsi pirms finālsirēnas panākot lielāko pārsvaru spēlē (+25) un reizē galarezultātu - 122:97.

Porziņģis maču sāka starta pieciniekā, laukumā pavadot 24 minūtes un 15 sekundes. Lai gan Kristaps nebija pārāk precīzs metienos no spēles (2p 2/9, 3p 1/2), viņš realizēja deviņus no 12 soda metieniem, kopumā iekrājot 16 punktus. Tāpat latvieša rēķinā piecas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viens bloķēts metiens, viena pārtverta piespēle, divas kļūdas un trīs personīgās piezīmes. Viņa +/- rādītājs (+1) gan bija viens no sliktākajiem komandā.

Savus pirmos punktus NBA karjerā latvietis guva otrās ceturtdaļas vidū, kad ar divpunktu metienu panāca 47:34 Knicks labā, bet pirmo tālmetienu realizēja trešās ceturtdaļas vidū.

Uzvarētājiem 24 punktus guva Deriks Viljamss, vēl 16 Lengstonam Gelovejam, 13 Lensam Tomasam, bet pa 11 pievienoja komandas līderis Karemlo Entonijs un Saša Vujačičs.

Bucks labā 22 punkti un 14 atlēkušās Gregam Monro, bet 20 Maiklam Kārteram-Viljamsam.

Jau ceturtdien nākamajā spēlē Knicks savā laukumā uzņems Atlantas Hawks, tādējādi aizvadot divus mačus divu dienu laikā.