12.07.2015. 11:57
Talantīgais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis savā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Vasaras līgas debijā mēģināja spēlēt agresīvu spēli, medijiem atzina sportists.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas «Knicks» sestdien ar 78:73 pārspēja Sanantionio «Spurs», kuras sastāvā spēlē vēl viens latviešu basketbolists Dairis Bertāns.

Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā guva 12 punktus, realizējot sešus no septiņiem soda metieniem un trīs no četriem divpunktu metieniem, bet aizraidot garām savu vienīgu tālmetienu. Tāpat Porziņģis savāca trīs atlēkušās bumbas, bloķēja divus metienus, izdarīja vienu kļūdu un nopelnīja divas piezīmes.

«Mēģināju spēlēt agresīvi. Zināju, ka pretinieki spēlēs fizisku spēli, mēģināju darīt tāpat. Kā redziet, man jācīnās ar spēlētājiem, kuri sver vairāk par mani. Mēģināju spēlēt tik smagi, cik vien to varēju. Treneris pēc spēles teica, ka nespēlēju ļoti daudz. Zināju, ka nespēlēšu daudz, tam jānotiek soli pa solītim. Kad izeju laukumā, gribu būt es pats un spēlēt par 100%,» «NBC» citē latviešu basketbolistu.

Tāpat Porziņģis atzīst, ka viņam ir jākļūst fiziski stiprākam.

«Pieci vai desmit kilogrami, varbūt neviens, varbūt 15. Jāskatās, kā es jutīšos ar 110 līdz 115 kilogramiem. Pamazām jāpieliek svars, tajā pat laikā jāskatās, vai saglabāju to pašu ātrumu, atlētiskumu. Jāskatās, vai es palieku tas pats,» teica Porziņģis.

Visbeidzot jaunais talants neslēpj prieku, ka NBA drafta vakarā dzirdētā ūjināšana ir pārvērtusies par uzmundrinājumiem.2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties