01.01.2017. 19:00

"Neesmu pārāk noraizējies. Tas ir tikai iekaisums, man vienkārši jāiziet visas procedūras. Magnētiskā rezonanse nav plānota – sāpes nešķiet tādas, kas liecinātu par kaut ko nopietnu. Vienkārši tās būtu ietekmējušas manu spēli," sacīja Kristaps Porziņģis. "Pat īsti nezinu, kas notika. Laikam neliels iekaisums vienkārši radās no spēlēšanas."

"Prātīgākais, ko darīt, bija atpūsties," Porziņģis turpināja, atzīstot, ka būtu vēlējies aizvadīt pilnu sezonu. "Tā ir vilšanās, taču tajā pašā laikā man jābūt prātīgam. Medaļu par 82 spēļu aizvadīšanu man nedos. Ja šādas lietas notiek, svarīgāk ir būt gatavam nākamajai spēlei, nevis aizvadīt visas 82, nebūdams gatavs par visiem 100%."

"Šajā gadā notika daudz kas, basketbola ziņā gan laukumā gan ārpus tā. Taču esmu laimīgs, ka esmu vesels un ka ģimenē viss ir kārtībā. Viss ir labi, tas bija labs gads," aizvadīto gadu komentēja Porziņģis, kuram šosezon 33 spēlēs ir vidēji 20,1 punkts un 7,9 atlēkušās bumbas.

Kamēr par Porziņga, Kortnija Lī un Kaila O'Kvinna prombūtni tika ziņots jau pirms spēles sākuma, pēc pirmā puslaika laukumā vairs neatgriezās arī Karmelo Entonijs. "Spēju pabeigt spēli Ņūorleānā un pēdējā brīdī izšķīros, ka mēģināšu arī Hjūstonā. Taču jo vairāk centos spēlēt un kustēties, jo vairāk savainojums lika par sevi manīt," atzina Entonijs, kurš gan piebilda, ka pirmdien pret Orlando "Magic", visticamāk, būs atpakaļ ierindā.

Ņujorkas "Knicks" galvenais treneris Džefs Hornačeks cer, ka arī Porziņģis atgriezīsies pret "Magic": "Savainojums nav pārāk liels. Aizvadot divas spēles divās dienās, pret šādiem iekaisumiem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo īpaši kādam tik jaunam un garam kā Porziņģis." Pēc iepriekšējās spēles Ņūorleānā, kur "Knicks" ar 92:104 zaudēja "Pelicans", Hornačeks gan Porziņģi, gan Entoniju kritizēja par nespēju izmantot to, ka viņus sedza īsāki spēlētāji.

Pat bez četriem spēlētājiem Ņujorkas "Knicks" šonakt gandrīz līdz spēles beigām turēja sasprindzinājumā vienu no Rietumu konferences līderēm, beigās tomēr atzīstot Hjūstonas pārākumu. Mājinieki realizēja 21 no 55 tālmetieniem (38,2%), bet ar karjeras rekordu gan punktu (53), gan trāpīto tālmetienu (9/16, 56,3%) ziņā izcēlās Džeimss Hārdens, kuram arī 17 rezultatīvas piespēles, 16 atlēkušās bumbas un astoņas kļūdas. "Šī sezona pagaidām bijusi neticama," teica Hārdens, kurš vidēji guvis 28,5 punktus, izdarījis 12,0 rezultatīvas piespēles un savācis 8,1 atlēkušo bumbu. "Treneris D'Antoni man dod tik daudz brīvības. Varbūt pat pārāk daudz."

Izmantotie resursi:New York Knicks big man Kristaps Porzingis out...Kristaps Porzingis’ injury can be trouble...James Harden devastates Knicks and infuriates...Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties