20.10.2016. 07:14

, LSM.LV - Sports

Porziņģis spēlēja 23 minūtes (22:45), izcīnīja četras atlēkušās bumbas, bloķēja trīs metienus un pārtvēra divas bumbas. No trīspunktu līnijas liepājnieks gan netrāpīja nevienu no četriem metieniem, savukārt divpunktniekos bija precīzs septiņos no deviņiem mēģinājumiem, kā arī trāpīja visus sešus soda metienus.

"Knicks" ierastajam līderim Karmelo Entonijam bija atpūtas diena, bet Porziņģis uzvarētāju sastāvā bija rezultatīvākais. Bostonas komandā ar 17 punktiem izcēlās Džeilīns Brauns, taču "Celtics" sastāvā nebija iekļauti divi komandas līderi - aizsargs Aizea Tomass un centra spēlētājs Els Horfords.

Ar Porziņģa 16 punktiem pirmajā puslaikā "Knicks" nodrošināja deviņu punktu pārsvaru un trešajā ceturtdaļā bija priekšā jau ar 23 punktiem. Porziņģis laukumā apliecināja daudzveidīgas prasmes, dažādos veidos krājot punktus gan cīņā pie groza, gan garākās bumbas izspēlēs un ātros pretuzbrukumos.

Pēdējo pārbaudes spēli "Knicks" aizvadīs ceturtdien Bruklinā pret "Nets". NBA regulārā sezona sāksies 25.oktobrī, kad "Knicks" spēlēs pret čempioniem Klīvlendas "Cavaliers".