06.07.2015. 15:13

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Kristaps Porziņģis aicinājumu spēlēt Latvijas valstsvienībā rudenī gaidāmajā Eiropas čempionātā uzskata par pagodinājumu, jo īpaši šogad, kad turnīrs notiks Latvijā, tomēr viņa režīms ir pakārtots "Knicks" prasībām. Ņujorkas klubs ir izstrādājis striktu plānu sportista fiziskās sagatavotības stiprināšanai, kas neatstāj iespējas Porziņģim iekļauties Latvijas izlasē.

"Komandas vadība no manis sagaida labu spēli, tādēļ dara visu, lai es spētu attīstīt savas prasmes komandas interesēs. Šobrīd man ir izstrādāta 12 nedēļu gara treniņu programma,  kuras izpilde ir būtisks priekšnosacījums manu spēju un prasmju sagatavošanai komandas interesēs," piebilda Latvijas basketbolists.

Kristaps Porziņģis pauda pārliecību, ka izlases trenerim Ainaram Bagatskim izdosies nokomplektēt labāko iespējamo sastāvu un cīnīties par labu vietu Eiropas čempionātā. Porziņģis arī solīja ar interesi sekot visām izlases spēlēm un turēt īkšķus.

Pēc pievienošanās "Knicks" Kristapu Porziņģi gaida pirmais gads NBA, tādēļ adaptēšanās un treniņi kopā ar komandu viņam pašlaik ir galvenā prioritāte. 19 gadus vecais basketbolists pateicās visiem, kas sekojuši līdzi viņa gaitām, sūtījuši veiksmes vēlējumus un uzmundrinājumus, kā arī basketbolists cer, ka fani ar sapratni uztvers viņa un komandas lēmumu.Trāpītava, šautuve Trāpītava, šautuve Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties