01.11.2017. 19:56

Porziņģis kļuva par pirmo "Knicks" spēlētāju vēsturē, kurš četrās no piecām pirmajām sezonas spēlēm iemetis vismaz 30 punktus, bet tam pirmdien sekoja viņa karjeras rezultativitātes rekords ar 38 punktiem pret Denveras "Nuggets" vienību. Šosezon Porziņģis vidēji izcēlies ar 29,3 punktiem, kas patlaban dod trešo pozīciju līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. "Nekad neesmu pārsteigts par savu spēli," izteicies latvietis. "Zinu, ko varu paveikt basketbola laukumā. Vienmēr no sevis sagaidu daudz."

Sezonu "Knicks" komanda sāka ar trim zaudējumiem pēc kārtas un bija pēdējā, kas šosezon tika pie uzvarām, tomēr tagad tā ar trim panākumiem pēc kārtas jau savākusi 50% bilanci. "Veltīju tik daudz darba, ka man nav pārsteigums kādā līmenī šobrīd varu spēlēt," izteicies Porziņģis, kurš par "Knicks" pirmo izvēli uzbrukumā kļuvis pēc tam, kad uz Oklahomasitijas "Thunder" vienību tika aizmainīts Karmelo Entonijs.

Iepriekšējās divās sezonās Porziņģis saspringtajā kalendārā zaudējis daudz svara, tāpēc pagājušās sezonas beigām viņš sācis starp maltītēm ēst "Zing Bars" batoniņus, cenšoties izpildīt savu mērķi un katru dienu apēst aptuveni 5000 kaloriju. Šobrīd tas strādā, jo Porziņģis saka, ka sver ap 243 mārciņām (110 kilogramiem), kas ir par 20 mārciņām (nepilniem 10 kilogramiem) vairāk nekā debijas sezonā. Porziņģis kļuvis par tādu "Zing Bars" fanu, ka izlēmis investēt kompānijā un būs tās direktoru padomē.

"Es viņiem teicu, ka, ja piedalos, vēlos būt iesaistīts par 100% un vēlos zināt visu par biznesa pusi, nevis, ka sadarbība beidzas ar manas sejas uzlikšanu uz iepakojuma," pastāstījis latvietis. "Ir daudzas lietas, kurām saku nē, jo vēlos saglabāt basketbolu kā savu galveno prioritāti. Man ir nepieciešams atpūtas laiks, tāpēc nevaru brīvajās dienās darīt daudz cita. Tāpēc darām tikai to, kur tiešām vēlos būt iesaistīts." Kā uzsvēra latvietis, mērķis ir turpināt spēlēt šādā pat līmenī. "Mērķis ir būt stabilam visu sezonu. Daru visu, lai būtu sagatavots katrā spēlē, katrā treniņā."

Izmantotie resursi:leta.lv

kristaps dressed up as himself for halloween! pic.twitter.com/lw6ZTP6n8n— Whitney Medworth (@its_whitney) November 1, 2017Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties