17.01.2016. 10:42
Ņujorkas "Knicks" (20-22) šonakt Memfisā ar rezultātu 95:103 atzina "Grizzlies" (23-19) pārākumu, bet pēc spēles pārdomās par neveiksmes iemesliem dalījās Kristaps Porziņģis un galvenais treneris Dereks Fišers.

"Bija iespēja pacīnīties par uzvaru, taču Memfisas gūtie punkti pēc izcīnītajām bumbām uzbrukumā spēles galotnē "nogalināja" mūs, tikmēr paši nespējām realizēt savus metienus un aizvadījām vāju ceturto ceturtdaļu. "Grizzlies" aizsardzība arī spieda mūs izdarīt sarežģītus metienus uzbrukumu pēdējās sekundēs, līdz ar to nespējām iegūt labu spēles ritmu. Bez Karmelo ierindā citiem ir jāuzlabo savs sniegums un jābūt gataviem dot savu ieguldījumu. Nevaram gaidīt, kad viņš atgriezīsies ierindā, tā vietā pašiem jāmēģina kaut kādā veidā kompensēt viņa prombūtne," pēc spēles zaudējuma iemeslus meklēja Kristaps Porziņģis, kurš šonakt ar gūtajiem 17 punktiem bija rezultatīvākais "Knicks" spēlētājs.

"Pirmajā puslaikā iemetām savus metienus, tāpēc arī bijām vadībā, taču jau ar otrās ceturtdaļas sākumā jutām, ka aizsardzība paliek arvien agresīvāka. Arī Zeks Rendolfs pie manis bija pielipis kā līme. Jāsāk pierast un pielāgoties pie tā, ka aizsardzības, it sevišķi nespēlējot Karmelo, sāks arvien lielāku uzmanību veltīt man," latvietis noslēgumā arī atzina, ka mača laikā pleca sāpes nav izjutis.

"Ceturtajā ceturtdaļā nespējām realizēt vairākus svarīgus grozus, bet otrā laukumā galā neizdevās organizēti nospēlēt aizsardzībā un piespiest Memfisu kļūdīties, kā arī ļāvām atkārtoti izcīnīt bumbas pie sava groza. Pat neskatoties uz Robina Lopesa piezīmju problēmu un Marka Gazola dominanci, uzskatu, ka varējām cīnīties par uzvaru, jo vēl ceturtās ceturtdaļas sākumā rezultāts bija neizšķirts," atzina galvenais treneris Dereks Fišers.

Fišers arī izcēla Porziņģa spēli: "Bija patīkami redzēt, ka Kristaps agresīvi darbojas abos laukuma galos, jo mums tas bija nepieciešams, lai cīnītos par uzvaru. Kaut arī spēles pret šādiem sāncenšiem prasa daudz spēka, viņš mums deva lielu enerģijas lādiņu, taču to noturēt visas 48 minūtes mums diemžēl neizdevās."

Izmantotie resursi:New York Knicks | New York Knicks Team NewsTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties