29.01.2016. 05:53
Savu pirmo NBA spēli ceturtdien izlaida latviešu debitants Kristaps Porziņģis, tādējādi jau bez trim starta piecinieka spēlētājiem palikusī Ņujorkas Knicks viesos ar 93:103 piekāpās Toronto Raptors, kuriem tas bija desmitais panākums pēc kārtas. Tikmēr Ņujorka zaudējusi jau četrās spēlēs pēc kārtas.

Lai gan vēl īsi pirms iesildīšanās nekas neliecināja, ka Porziņģis laukumā nedosies, viņš tika atstāts ārpus mača dalībniekiem. Iemesls ir augšējo elpceļu saslimšana, taču Knicks pagaidām neko nav konkretizējuši. Iepriekšējās 47 spēles Porziņģis laukumā bija devies starta pieciniekā, gūstot vidēji 14 punktus un iekrājot 7,8 atlēkušās bumbas zem groziem. Komandai šoreiz nespēja palīdzēt arī savainojumus guvušie Karmelo Entonijs un Hosē Kalderons.

Abu līderu prombūtnē 20 punktus guva Ārons Aflalo, pa 13 pievienoja Saša Vujačičs un Džerians Grants, tomēr ar to viesos bija par maz, lai apturētu Toronto. Raptors labā pa 26 punktiem līderim Kailam Louerijam, kurš izcīnīja arī 10 atlēkušās, un Demaram Derozanam. Lietuviešu centrs Jons Valančūns 28 minūtēs saimniekoja zem groza - 11 punkti un 18 atlēkušās, bet Džeimss Džonsons laukumā pavadītajās 16 minūtēs bloķēja četrus ņujorkiešu metienus.

Jau pirmajā puslaikā Knicks iekrāja desmit punktu deficītu (43:53), kuru īsti sadeldēt nespēja arī otrajā, lai gan trešās ceturtdaļas vidū vēl pietuvojās līdz 57:58. Turpinājumā nedaudz labāki bija mājinieki, droši noturot nelielo pārsvaru. Tāpat bez diviem komandas līderiem atlēkušo bumbu ailītē (Porziņģis, Entonijs) palikušie viesi zaudēja cīņu zem groziem (40:50).

Tāpat kļuvis zināms, ka Porziģis tomēr nav iekļauts NBA Zvaigžņu spēles Austrumu konferences rezervistu vidū.

Knicks ar 22 uzvarām 48 spēlēs ieņem 10.vietu Austrumu konferencē. Nākošo spēli komanda aizvadīs jau piektdien savā laukumā pret vienu vienu no rietumu konferences pastarītēm Fīniksas Suns (14 uzvaras, 33 zaudējumi).

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933