15.10.2015. 09:22

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Komandas treneris Dereks Fišers paziņojis, ka Porziņģis vēl nevarēs piedalīties ceturtdienas treniņā un, iespējams, arī piektdien paredzētajā pārbaudes spēlē savā laukumā pret Bostonas ''Celtics'' un sestdien viesos pret Šarlotes ''Hornets''. 22. oktobrī ''Knicks'' vēlreiz tiksies ar ''Celtics'', bet jau Bostonā.

Porziņģis piedalījies divās ''Knicks'' pārbaudes spēlēs - pret Brazīlijas klubu ''Bauru'', kurā giva septiņus punktus, kā arī piektdien pret Vašingtinas ''Wizards'', kurā guva kurā giva deviņus punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas

Kreisās kājas augšstilba savainojumu Porziņģis guva svētdienas treniņā. Pirmdien viņš jau izlaida pārbaudes spēli pret Filadelfijas ''76ers''.

NBA regulāro čempionātu "Knicks" sāks 28.oktobrī viesos pret Milvoki "Bucks".

Porziņģi jūnijā NBA jauno spēlētāju draftā "Knicks" izvēlējās ar 4.numuru, kas vēsturē ir labākais rādītājs starp basketbolistiem Baltijā.

Līgumu ar "Knicks" komandu Porziņģis noslēdzis uz divām sezonām, kuru laikā spēlētājs saņems aptuveni 8,5 miljonus ASV dolārus. Porziņģa līgums uz trešo un ceturto gadu nav garantēts, taču turpinot sadarbību, basketbolists četru sezonu laikā saņems 18,4 miljonus ASV dolārus pirms nodokļu nomaksas.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties