01.06.2015. 18:48
19 gadus vecais Kristaps Porziņģis pilnveido savu sniegumu. Viņš vēlas spēlēt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) un sacensties ar pasaules labākajiem spēlētājiem. Porziņģis uzskata, ka viņam jāuzlabo sniegums visos spēles elementos, jākļūst spēcīgākam.

  • Porziņģis pirms NBA drafta trenēsies Lasvegasā 2015. g. 29. maijs
  • Par Porziņģi nopietnu interesi izrādot 3 NBA komandas 2015. g. 22. maijs

«Man jākļūst fiziski spēcīgākam, jāspēlē labāk groza tuvumā, jāuzlabo metiens, dribls, jāpārredz labāk laukums un visādā ziņā jākļūst labākām,» izdevumā «Grantland» izteicies Porziņģis. «Esot laukumā, visu pārējo aizmirstu.»

Liepājnieks tika nosaukts par pagājušās sezonas vērtīgāko jauno spēlētāju Eiropas kausa izcīņā. Viņš tiek uzskatīts par vienu no sava vecuma labākajiem basketbolistiem Eiropā.

25. jūnijā risināsies NBA drafts. Basketbola speciālisti Ziemeļamerikā Porziņģim prognozē ļoti augstu drafta numuru, pat pirmajā piecniekā. Piepildoties ekspertu prognozēm, Porziņģis varētu nonākt Minesotas «Timberwolves», Losandželosas «Lakers», Filadelfijas «76ers», Ņujorkas «Knicks» vai Orlando «Magic».

«Gribu spēlēt NBA, jo tā ir labākā līga pasaulē,» sacīja Porziņģis. «Vēlos sacensties ar pasaules labākajiem basketbolistiem un cenšos kļūt, cik iespējami labs varu būt.»

216 centimetrus garais Porziņģis tika iekļauts Spānijas augstākās basketbola līgas (ACB) jauno spēlētāju sezonas simboliskajā izlasē.

Maija sākumā NBA kluba Detroitas «Pistons» galvenais treneris un prezidents basketbola jautājumos Stens van Gandijs ieradās Spānijā, lai darbībā vērotu jaunā talanta spējas. Speciālista apmeklētajā spēlē pret Andora la Veljas «Morabanc Andorra» Porziņģis izcēlās ar 17 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām, kā arī 19 efektivitātes punktiem, kas viņam deva dueļa vērtīgākā spēlētāja titulu.

«Par to vispār nebiju aizdomājies. Andorā pirms spēles iesildoties, redzēju, ka ir ieradies van Gandijs un Maiami «Heat» ģenerālmenedžeris un direktors Pets Reilijs. Nodomāju - nu labi, lai viņi tur ir. Kad spēlēju, nedomāju par to, vai kāds vēro un vērtē, mani tas neietekmē,» aģentūrai LETA teica Porziņģis.

Basketbolists izteicās, ka ļoti vēlas spēlēt valstsvienībā, bet šobrīd nezina, vai tas būs iespējams.Lady fitness, SIA Stirnu 31, Rīga, LV-1084
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties