17.06.2015. 17:09
Talantīgais Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis mīl basketbolu. Viņš ir gatavs smagi strādāt, cīnīties un apliecināt sevi, lai komanda, kas viņu izvēlēsies Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) draftā, spēlētājā neviltos.

  • Jaunākās baumas Porziņģim paredz jau otro numuru NBA draftā vakar
  • Porziņģa vienīgo publisko treniņu noskatās arī Fils Džeksons 2015. g. 13. jūnijs

«Šeit jebkurā laikā var tikt zālē. Tev iedod atslēgas vai karti un, ja vēlies, nakts vidū vari trenēties. Tas ir lieliski,» «Yahoo Sports» pastāstīja 19 gadus vecais Porziņģis. «Eiropā šādas iespējas nav. Nav iespējas trenēties svētdienās, jo zālēs neviena nav. Domāju, ka tā viena no feinākajām lietām.»

Basketbola apskatnieki Ziemeļamerikā draftā Porziņģim paredz vietu pirmajā piecniekā. Izskanējušas baumas pat par 2. numuru, ar kuru izvēlēsies Losandželosas «Lakers».

«Kamēr guļu, kāds trenējas, un nākamajā dienā es esmu jau aiz muguras,» sacīja Porziņģis.

Porziņģis šā gada draftā tiek uzskatīts par vienu no interesantākajiem basketbolistiem. Viņš savam slaidajam augumam (216 cm) ir netipiski kustīgs, ar labu metienu un labi bloķē metienus. Viņa vienīgo publisko treniņu pirms drafta vēroja arī leģendārais Fils Džeksons, kas ir Ņujorkas «Knicks» prezidents.

«Esmu izsalcis pēc basketbola un mīlu šo spēli. Man jāpierāda treneriem un ģenerālmenedžeriem, ka neesmu «mīksts» tikai tāpēc, ka esmu no Eiropas. Viņiem jāredz, ka neesmu vienkārši tievs baltais, ka esmu gatavs cīnīties, smagi strādāt,» norādīja Porziņģis.

«Ir līdzjutēji, kuri nevēlas savās komandas eiropiešus. Cilvēkiem ir savs viedoklis, bet varbūt viņi vienkārši nav redzējuši mani spēlējam. Tādā gadījumā man nav ko teikt, ir vienkārši jāpierāda sevi,» teica Porziņģis.

Porziņģis tika iekļauts Spānijas augstākās basketbola līgas (ACB) jauno spēlētāju sezonas simboliskajā izlasē.

NBA drafta ceremonija risināsies 25. jūnijā.Mona, orientēšanās sporta klubs Lāčplēša 52/54, Rīga, LV-1011
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties