28.10.2017. 04:48

Kristaps Porziņģis laukumā pavadīja 29 minūtes, kurās guva 30 punktus (1p. 3/3, 2p. 12/18, 3p. 1/6) un savāca deviņas atlēkušās bumbas, trīs no tām uzbrukumā. Viņam arī viena pārtverta bumba un trīs bloķēti metieni, bet arī trīs piezīmes. Porziņģa +/- rādītājs šoreiz plus 14.

Porziņģim šī ir jau trešā spēle šosezon ar vismaz 30 gūtiem punktiem, kas ir tikpat, cik viņa pirmajās divās NBA sezonās kopā, turklāt pagaidām „Knicks” šosezon aizvadījusi tikai četras spēles.

„Knicks” pamatsastāvā pirmoreiz devās veterāns Džarets Džeks, kamēr pieteikumā bija atgriezies debitants Franks Nilikinā. Neveiksmīgs mača sākums bija turku centram Enesam Kanteram, kurš, atgriežoties aizsardzībā, nedaudz piekliboja un pirmajā puslaikā vairs laukumā neizgāja.

Porziņģis maču uzsāka ar vairākiem groza guvumiem, un „Knicks” izvirzījās vadībā 8:0. Turpinājumā „Knicks” atgādināja par savām vecajām problēmām, ar paviršu aizsardzību ļaujot Bruklinai trāpīt vairākus brīvus tālmetienus, kamēr pašiem uzbrukumā vairs neveicās. Pirmo ceturtdaļu „Nets” jau pabeidza ar vadību 28:23.

Otrajā ceturtdaļā veiksmīgi mačā iesaistījās Nilikinā, kurš izcēlās ar pāris ļoti acīgām rezultatīvajām piespēlēm. „Knicks” daudz apņēmīgāk spēlēja aizsardzībā un turpināja tikt pie atlēkušajām bumbām uzbrukumā, kamēr „Nets” pieļāva vairākas paviršas kļūdas piespēlēs. Porziņģis laukumā atgriezās ar danku, kuru pats sev izkārtoja, nomānot pretspēlētāju. Ar tālmetieniem gan latviešu uzbrucējam neveicās, bet viņš tika pie vēl viena danka un izcēlās ar pāris blokiem (vienā blokā gan tiesneši palaida garām visai acīmredzamu sodu). Pirmajā puslaikā Porziņģis bija savācis jau 14 punktus, un „Knicks” pārtraukumā devās ar vadību 47:42.

Trešās ceturtdaļas sākumā Porziņģis tika pie „putback” danka un pēc tam trāpīja vēl pāris metienus. Bruklinai tikmēr šajā ceturtdaļā nesanāca praktiski nekas, un Ņujorka pamazām atrāvās, panākot arī 22 punktu pārsvaru (72:50). „Nets” groza apakšā darbojās ļoti nesaskaņoti un turpināja pieļaut regulāras „Knicks” atlēkušās bumbas uzbrukumā.

Pēdējās ceturtdaļas sākumā Porziņģis iemeta savu pirmo tālmetienu šonakt, bet nākamajā uzbrukumā guva divus punktus caurgājienā. „Knicks” pārsvars visu laiku bija iespaidīgs, kamēr „Nets” padevās, sūtot laukumā rezervistus, kuri vairāk domāja par savu statistiku nekā komandas spēli. Pēc kārtējās iespaidīgi paviršās „Nets” piespēles Porziņģis pārtvēra bumbu un mierīgi trieca to grozā no augšas, bet pēc piezemēšanās nedaudz piekliboja. Porziņģis pēc tam tika nomainīts un laukumā vairs neatgriezās, bet nekādas vajadzības pēc tā arī vairs nebija, un „Knicks” novadīja maču līdz uzvarai ar 107:86.

Knicks: Porziņģis 30 (9 atl.b.), Lī 13, Kanters 12, Makdermots 12, Hārdevejs 11, Nilikinā 9, Džeks 8, Bīzlijs 4, Ernangomess 4, O`Kvins 4, Tomass, Dotsons.Nets: Rasels 15, Eisijs 12, Bukers 10, Kilpatriks 8, Leverts 7, Holiss-Džefersons 6, Kerols 6, Mozgovs 6, Heriss 6, Dinvidijs 4 (11 rez.p.), Zellers 4, Alens 2, Krabe.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301