07.02.2016. 22:30
Talantīgais latvietis Kristaps Porziņģis svētdien izcēlās ar 21 punktu un 13 atlēkušajām bumbām Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, tomēr viņa pārstāvētā Ņujorkas «Knicks» komanda cieta jau devīto zaudējumu pēdējos desmit mačos.

Aizvadītajā cīņā «Knicks» savā laukumā ar 96:101 (20:31, 29:29, 30:17, 17:24) piekāpās Denveras «Nuggets» spēlētājiem.

Vēl neilgi pirms puslaika beigām «Knicks» bija iedzinējos ar 38:57, bet līdz puslaika beigām deficīts tika samazināts līdz 49:60, savukārt otrā puslaika ievadā, lielā mērā pateicoties tieši sekmīgam Porziņģa sniegumam, Ņujorkas komanda drīz vien jau bija priekšā ar 71:68. Mača izskaņa bija saspringta, tomēr Karmelo Entonija tālmetiens, kas varēja izraut neizšķirtu, lidoja grozam garām. Līdz ar to «Knicks» zaudēja piekto spēli pēc kārtas.

Savā sezonas 53. spēlē Porziņģis pie «double-double» ticis 18.reizi. Kādreizējā «Knicks» zvaigzne Patriks Jūings savā debijas sezonā tika pie 17 «double-double» 50 mačos.

«Knicks» ar 23 panākumiem 54 spēlēs saglabā 11.vietu Austrumu konferences kopvērtējumā. Kaut astotajā vietā esošajai Detroitas «Pistons» komandai ir tikai par četrām uzvarām vairāk, tā aizvadījusi arī par divām spēlēm mazāk.

Savukārt «Nuggets» vienība ar 20 uzvarām ir Rietumu konferences 11.pozīcijā.

Turpinājumā «Knicks» otrdien gaidāma spēle ar Vašingtonas «Wizards», kas Austrumu konferences kopvērtējumā ir pozīciju virs Ņujorkas komandas, bet tad sāksies desmit dienu pārtraukums, kas saistīts ar Visu zvaigžņu spēli.