31.07.2015. 17:03
Talantīgais Kristaps Porziņgis pirms došanās uz Ziemeļameriku piektdien apmeklējis Latvijas basketbola valstsvienības treniņu Liepājā. Arī 19 gadus vecais Porziņģis tika iekļauts Ainara Bagatska vadītās izlases kandidātu sarakstā, taču viņš šogad valstsvienībai nepalīdzēs, jo gatavosies savai pirmajai sezonai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandā Ņujorkas «Knicks», kas latvieti izvēlējās draftā ar augsto 4. numuru.

Latvijas izlase gatavojas Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīram, kura viens no pirmā posma grupu turnīriem risināsies Rīgā. 

«Ļoti žēl, ka šogad būs jāizlaiž iespēja palīdzēt Latvijas izlasei cīnīties par ceļazīmi uz nākamā gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, taču šobrīd mana prioritāte ir pēc iespējas ātrāk iegūt prasmes un fizisko formu, kādu no manis gaida komanda. Ņujorkas «Knicks» vadība no manis gaida labu spēli, tādēļ dara visu, lai es spētu attīstīt savas prasmes komandas interesēs,» paziņojumā jūlijā par nepalīdzēšanu izlasei šovasar norādīja Porziņģis.

Nākamajā nedēļā Latvijas komanda «Arēnā Rīga» aizvadīs divas pārbaudes spēles. Pirmo no tām piektdien pret Poliju, otro - svētdien pret Slovēniju. Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties