09.10.2016. 08:00

, LSM.LV - Sports

Pamatsastāvā spēli sākušais Porziņģis spēlēja 19 minūtes (19:22), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, bloķēja vienu metienu un veica vienu rezultatīvu piespēli. No trīspunktu līnijas viņš netrāpīja vienīgo metienu, divpunktniekos bija precīzs četros no astoņiem mēģinājumiem, kā arī realizēja visus četrus soda metienus.

Pēc pirmā puslaika "Knicks" bija viena punkta pārsvars, taču trešajā ceturtdaļā komanda guva 39 punktus, veicot pārliecinošu atrāvienu. Spēle Porziņģim sākās neveiksmīgi, netrāpot pirmos četrus metienus, toties otrā puslaika sākumā viņš guva astoņus punktus un pārliecinoši darbojās gan groza tuvumā, gan pa perimetru.

"Knicks" rezultatīvākais ar 16 punktiem līderis bija komandas līderis Karmelo Entonijs, Čeisons Rendls nodrošināja 14 punktus, bet pa 12 punktiem iekrāja trīs basketbolisti. "Nets" rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Entonijs Benets.

Divās aizvadītajās pārbaudes spēlēs "Knicks" rēķinā ir pa uzvarai un zaudējumam. Nākamo pārbaudes spēli Ņujorkas klubs aizvadīs pirmdien mājās pret Vašingtonas "Wizards".

Savukārt Bertāns laukumā bija deviņas minūtes (9:19), trāpīja divus no trim trīspunktu metieniem, realizēja abus divpunktu metienus, kā arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. Bertāna veikums nepalika nepamanīts vietējiem medijiem. Ar Bertānu komanda sezonā varētu rēķināties kā vērtīgu rezervistu, rakstīja "San Antonio Express News".

"Spurs" rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Tonijs Pārkers. Sanantonio klubs nākamo pārbaudes spēli aizvadīs pirmdien Detroitā pret "Pistons". Arī "Spurs" divās aizvadītajās pārbaudes spēlēs ir pa uzvarai un zaudējumam.