24.02.2017. 05:27

Kristaps Porziņģis laukumā pavadīja 16 minūtes, kurās paspēja gūt astoņus punktus (2p. 4/6, 3p. 0/4) un savākt piecas atlēkušās bumbas. Viņam arī divi bloki un +/- rādītājs mīnus seši. Potītes traumu viņš guva pēc neveiksmīgas saskriešanās ar komandas biedru Villiju Ernangomesu, bet pēc tam vēl piedalījās nākamajā uzbrukumā, laukumu atstājot tikai nākamajā pauzē.

Latviešu uzbrucējs puslaika pēdējā minūtē devās pa taisno uz ģērbtuvēm, un puslaika pārtraukumā tika nolemts, ka Porziņģis spēlē vairs vairs nepiedalīsies. Porziņģis šosezon jau izlaidis astoņas spēles, lielāko daļu no tām Ahilleja cīpslas sāpju dēļ. Viņa šodien gūtās potītes traumas nopietnība pagaidām nav zināma.

Spēles pirmā ceturtdaļa noritēja ļoti ātrā tempā un noslēdzās ar minimālu "Cavaliers" pārsvaru (34:33). Porziņģis bija trāpījis divus pustālos metienus, kā arī bloķējis aktīvā pretinieku centra Tristana Tompsona metienu. Otrajā ceturtdaļā Porziņģis ļoti izteiksmīgi bloķēja arī sava pretspēlētāja Čeninga Fraja uzbrukumu grozam, kā arī papildināja savu gūto punktu bagāžu līdz astoņiem, taču pirmajā puslaikā aizmeta garām visus četrus savus tālmetienus.

Otrajā ceturtdaļā "Cavaliers" rezervisti ar Kailu Korveru priekšgalā izcēlās ar vairākiem tālmetieniem, kamēr Ņujorkas sekmes uzbrukumā pierima. Pie labiem metieniem vairs netika Kortnijs Lī, kurš ļoti rezultatīvi bija spēlējis sākumā, tāpat metienos neveicās Karmelo Entonijam, un "Knicks" nokļuva 18 punktu iedzinējos (51:68) un tobrīd arī palika bez Porziņģa.

Trešajā ceturtdaļā "Knicks" izdevās pietuvoties, taču nopietni apdraudēt Klīvlendas uzvaru tā arī neizdevās, un mača pēdējās minūtēs uzvarētājs visiem bija skaidrs. Džeimss spēli pabeidza ar "triple-double" (18 punkti, 13 atlēkušās bumbas un 15 piespēles), kā arī trim blokiem un sešām kļūdām. Kairijs Ērvings pievienoja 23 punktus, bet Korvers iemeta sešus tālmetienus no desmit un savāca 20 punktus. Ņujorkai, kas cieta astoto zaudējumu pēdējās desmit spēlēs, 25 punktus guva Lī. "Knicks" turklāt pret Klīvlendu zaudējusi jau desmit savstarpējās spēlēs pēc kārtas.

(34:33, 35:18, 18:28, 32:25)

Cavaliers: Ērvings 23, Korvers 20 (3p. 6/10), Džeimss 18 (15 rez.p., 13 atl.b.), Frajs 14, Džefersons 14, Tompsons 10 (14 atl.b.), Viljamss 10, Šamperts 5, Makrejs 3, Liginss 2, Džounss, Felders.Knicks: Lī 25, Entonijs 20, Rouzs 13, Ernangomess 11 (10 atl.b.), Tomass 9, Porziņģis 8, Dženingss 7, O`Kvins 4 (10 atl.b.), Vujačičs 3, Holidejs 3, Beikers 1, Kuzminsks, Ndūrs.

Izmantotie resursi:NBA.com

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230