30.11.2017. 22:24

Kristaps Porziņģis aizvadītās nakts spēlē pret „Heat” piedzīvoja biedējošu mirkli, kad cīņā par bumbu saskrējās ar pretinieku Džastisu Vinslovu, kurš viņam uzkāpa uz kājas. Porziņģa potīte trieciena rezultātā pamatīgi izliecās uz iekšu, un viņš bija spiests doties uz ģērbtuvēm, atbalstoties uz kluba pārstāvjiem.

Taču rentgena pārbaudēs kaula lūzums netika konstatēts, kas bija milzīgs atvieglojums visai "Knicks" komandai un līdzjutējiem. Šodien Porziņģim tika veiktas arī papildu medicīniskās pārbaudes (magnētiskā rezonanse), un arī tās sniedza labas ziņas – kā vēsta ESPN, latviešu basketbolistam nav konstatēti saišu bojājumi.

Porziņģa atgriešanās laukumā gan joprojām ir uz jautājuma zīmes, un „Knicks” viņa oficiālo statusu noteikusi kā „kuru katru dienu”. Porziņģis ASV medijiem pēc vakardienas mača norādīja, ka var pārvietoties bez kruķiem un neuzskata savu savainojumu par nopietnu.

„Knicks” turklāt tagad būs pāris brīvdienas un nākamā spēle būs jāaizvada tikai svētdienas vakarā, 22:30 pēc Latvijas laika tiekoties ar Orlando „Magic”.

Izmantotie resursi:https://twitter.com/wojespn/status/...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties