30.06.2015. 09:25
Jānis Porziņģis, viesojoties ESPN radio raidījumā "The Hahn and Humpty Show", norādīja, ka viņa nule kā draftētais brālis Kristaps Porziņģis pēdējās dienās izlaidis treniņus traumas dēļ un varētu nepaspēt sagatavoties Vasaras līgas sākumam.

Kristapa Porziņģa vecākais brālis Jānis izteicās, ka šī gada NBA drafta ceturtais numurs šobrīd cīnās ar gurna savainojumu, kas liedzis piedalīties treniņos pāris iepriekšējās dienās. NBA Vasaras līga sāksies gandrīz pēc divām nedēļām, proti, 11. jūlijā, taču par Kristapa dalību tajā pagaidām pilnīgi skaidri nevar pateikt.

"Tiešām nezinu," sacīja Jānis Porziņģis. "Pats vēlētos sniegt skaidru atbildi par Kristapa dalību Vasaras līgā, taču nezinu. Redzēsim, kā viss izvērtīsies." Šīs traumas dēļ arī tika saīsināts pirmsdrafta treniņš ar "Knicks", kas gan neliedza Ņujorkas komandai savu izvēli izdarīt par labu tieši latvietim. Jānis norādīja, ka traumas cēlonis ir ilgstošā un saspringtā gatavošanās atklātajam treniņam Lasvegasā, taču Kristapam būtu jāatgriežas ierastajā treniņu režīmā jau tuvāko dienu laikā.

Jānis Porziņģis arī centās mazināt Ņujorkas presē uzpeldējušās baumas, ka "Knicks" spožākā zvaigzne Karmelo Entonijs būtu neapmierināts ar latvieša draftēšanu. Entonijs savu nožēlu pauda sarunā nu jau ar bijušo komandas biedru Timu Hārdeveju, ko apstiprināja vairāki atsevišķi Ziemeļamerikas mediju avoti, taču pēc šīs sarunas saceltā trokšņa Entonijs pats personīgi sazinājies ar Kristapu Porziņģi, kā arī veltīja viņam vairākus glaimojošos izteikumus savā "Instagram" profilā.

"Karmelo vērsās pie Kristapa pēc visa tā notikušā. Ir skaisti, ka šādas raudzes spēlētājs var izdarīt ko tādu, patiešām lieliski," Jānis Porziņģis citēts ESPN, vērtējot Karmelo rīcību.

NBA šosezon aizvadīs trīs Vasaras līgas turnīrus. Turnīrs Orlando sāksies jau piektajā jūlijā, Jūtas Vasaras līga sāksies septītajā jūlijā, bet Lasvegasas turnīrs - 11. jūlijā. Ņujorkas "Knicks" piedalīsies Lasvegasas Vasaras līgā, kur tai paredzētas spēles pret "Spurs", "Lakers" un "76ers" vienībām. Ja Porziņģis tomēr paspēs atgūties no traumas un sagatavoties šīm spēlēm, viņam var sanākt cīņa ar Dairi Bertānu, kurš, visticamāk, pārstāvēs "Spurs" vienību. Komandu oficiālie sastāvi Vasaras līgai gan vēl nav paziņoti.

Izmantotie resursi:Carmelo Anthony of New York Knicks reached out...Carmelo Anthony reached out to Kristaps...Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties