31.12.2017. 04:26

Kristaps Porziņģis laukumā pavadīja 31 minūti, kurā guva 30 punktus (1p. 7/8, 2p. 10/17, 3p. 1/5) un savāca septiņas atlēkušās bumbas. Latviešu uzbrucējs veica arī trīs rezultatīvas piespēles, divreiz bloķēja pretinieku metienus un divreiz pārtvēra bumbu, parādot universālu sniegumu, taču arī piecreiz pārkāpa noteikumus. Viņa +/- rādītājs šoreiz bija plus septiņi.

Porziņģis teicami nospēlēja pēdējo divu minūšu laikā, kad palīdzēja „Knicks” atspēlēties no 91:99. Porziņģis guva septiņus punktus pēc kārtas, iemetot savu spēles pirmo tālmetienu, pēc „pick&roll” sadarbības triecot bumbu grozā no augšas un iemetot pustālo metienu. Uzvaras grozs šoreiz gan Džareta Džeka rēķinā, deviņas sekundes pirms beigām trāpot divus soda metienus, kamēr „Pelicans” savā pēdējā uzbrukumā uzticēja tālmetienu Entonijam Deivisam, kurš kļūdījās.

„Knicks” līdz ar šo maču pārtrauca četru zaudējumu sēriju, turklāt izcīnīja tikai trešo uzvaru izbraukumā šosezon 15 spēlēs. „Knicks” izdevās to pabeigt ar krietni lielāku rezervistu ieguldījumu nekā iepriekš – daudz spēlēja Žoakims Noā, ieskaitot Ņujorkai sekmīgās pēdējās minūtes, gandrīz 30 minūtes nospēlēja Franks Nilikinā, bet Maikls Bīzlijs viens pats guva vairāk punktu (15) nekā visi „Pelicans” rezervisti kopā (10).

Ņūorleānas divi torņi Deiviss un Demarkuss Kazinss sarūpēja grūtas dienas Enesam Kanteram un Kailam O`Kvinam, kuri laukumā pavadīja neierasti maz laika. Deiviss izcēlās ar 31 punktu un pieciem blokiem, kamēr Kazinss guva 29 punktus un savāca 19 atlēkušās bumbas. Reižons Rondo izcēlās ar 12 rezultatīvām piespēlēm, taču „Pelicans” tāpat piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas, iepriekš nespējot pārspēt arī Dalasu.

Savukārt Sanantonio „Spurs” izbraukumā aizvadīja neveiksmīgu spēli pret Detroitas „Pistons”, zaudējot ar 79:93. Sanantonio pirmajā ceturtdaļā guva tikai 13 punktus un kopumā aizvadīja savu pieticīgāko spēli šosezon, kurā neveicās praktiski nevienam. Kavai Lenards iemeta 18 punktus, taču trāpīja tikai četrus no 11 metieniem no spēles, bet 15 punktus pievienoja Lamarkuss Oldridžs.

Dāvis Bertāns nospēlēja piecas minūtes, kurās netrāpīja savu vienīgo metienu no spēles. Ar citiem statistikas ierakstiem viņš neizcēlās un spēli pabeidza ar +/- rādītāju mīnus viens.

(21:28, 24:28, 33:23, 25:26)Pelicans: Deiviss 31, Kazinss 29 (19 atl.b.), Holidejs 13, Mors 12, Rondo 8 (12 rez.p.), Millers 8, Klārks 2, Nelsons, Kaninhems.Knicks: Porziņģis 30, Džeks 15, Bīzlijs 15, Lī 9, O`Kvins 8, Nilikinā 8, Makdermots 7, Kanters 6, Noā 4, Tomass 3, Sešonss, Beikers.

(24:13, 15:23, 24:21, 30:22)Pistons: Buloks 22, Kenards 20, Smits 18, Dramonds 14 (21 atl.b.), Heriss 12, Buikss 4, Marjanovičs 2, Tolivers 1, Gelovejs, Montero, Elensons, MourlendsSpurs: Lenards 18, Oldridžs 15 (11 atl.b.), Forbss 10, Gazols 8 (10 atl.b.), Andersons 8, Grīns 6, Pārkers 4, Marejs 4, Džinobili 4, Pols 2, Bertāns, Loverņs, Milzs.

Izmantotie resursi:The official site of the NBA | NBA.com

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430