11.12.2013. 00:01
Kristapa Porziņģa pārstāvētais Seviļas "Cajasol" (4-5) otrdien, 10. decembrī, ACB līgas devītās kārtas izbraukuma spēlē atzina "Murcia" basketbolistu (4-5) pārākumu ar rezultātu 85:89 un piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.

“Cajasol” spēlētāji novembrī izcīnīja četras uzvaras pēc kārtas. Diviem panākumiem mājās pret “Laboral Kutxa” (82:62) un “Fuenlabrada” (74:60) sekoja divi sekmīgi izbraukumi. Vispirms andalūzieši nolika uz lāpstiņām Saragosu (74:66), bet turpinājumā Kanāriju salās apspēlēja “Gran Canaria” – 68:58. Perfekto mēneša bilanci izjauca tikai sagrāve pret “Real Madrid”.

Kristapam Porziņģim spēle pret Mursiju bija savdabīgs “deja-vu” (jau bijis – franču val.) brīdis. Pirms četrpadsmit mēnešiem, 2012. gada 30. septembrī, basketbolists pret Mursiju piedzīvoja debiju ACB līgā, tobrīd būdams septiņpadsmit gadus, vienu mēnesi un 28 dienas vecs.

Spēka uzbrucējs laukumā devās Seviļas starta piecniekā, taču ievada minūtes aizvadīja neveiksmīgi. Pēc kļūdas sekoja neprecīzs tālmetiens un divi nosvilpti pārtraukumi, tāpēc ceturtās minūtes sākumā liepājnieks tika nosēdināts malā un laukumā neatgriezās.

Latvieša kolēģi par intrigu rūpējās līdz spēles beigām. Pēdējās minūtēs viņi vairākkārt samazināja starpību līdz diviem punktiem, bet īsi pirms finālsvilpes spēja izlīdzināt rezultātu – 82:82. Mursija atbildēja ar ātru tālmetienu Rodrigesa izpildījumā, savukārt Satoranska kļūda maksāja vēl divus punktus – 82:87. Seviļai bija iespēja atjaunot līdzsvaru, taču Viljamsa kļūda un Rodrigesa precīzie soda metieni dzēsa cerības uz labvēlīgu iznākumu.

Kristaps Porziņģis 03:02 minūtēs izdarīja vienu metienu (3p 0/1), vienu reizi kļūdījās un saņēma vienu personisko piezīmi. Mata zaudētāju rindās atzīmējās ar 17 punktiem, bet Mursijas sastāvā tikpat sameta Tillijs un Vūds.