17.01.2015. 23:26
Latvijas basketbolisti nedēļas nogalē aizvada kārtējās spēles dažādās Spānijas līgās. Kristapa Porziņģa un Rolanda Šmita pārstāvētie klubi ACB līgas pirmo apli noslēdza izkrišanas zonā, taču spēlētājiem izdevās aizvadīt individuāli veiksmīgas spēles. Jānis Kaufmanis guva 12 punktus Leidas uzvarā otrajā līgā.

“Baloncesto Sevilla” (3-14, #18) sestdien Badalonā zaudēja katalāņu klubam “FIATC Joventut” (13-4, #2) ar rezultātu 64:75 (17:23, 13:17, 13:16, 21:19). Andalūziešiem pirmā apļa kopvērtējumā ir sliktākā bilance līgā, par vienu panākumu atpaliekot no “Manresa” un “Fuenlabrada”.

Kristaps Porziņģis divas reizes ietrieca bumbu grozā no augšas un kļuva par labāko spēlētāju zaudētāju sastāvā. Spēka uzbrucējs 19:19 minūtēs guva 18 punktus (2p 8/12, 3p 0/2, 1p 2/2), izcīnīja septiņas bumbas zem groziem, pārķēra divas bumbas, bloķēja vienu metienu, saņēma vienu personisko piezīmi, izprovocēja vienu pārkāpumu, ieguva labāko +/- rādītāju 3 un nopelnīja labāko lietderības koeficientu komandā 22.

Hiljermo Ernangomess deviņiem punktiem pievienoja septiņās atlēkušās bumbas.

Madrides apgabala klubs “Fuenlabrada” (4-13, #17) izbraukumā zaudēja “Valencia Basket” (10-7, #6) ar rezultātu 76:89 (27:28, 14:29, 18:18, 17:14). Tāpat kā “Sevilla”, komanda pēc pirmā apļa atrodas izkrišanas zonā.

Rolands Šmits otro spēli pēc kārtas bija rezultatīvs. Spēka uzbrucējs 05:58 minūtēs guva divus punktus (2p 1/2, 3p 0/1), saņēma vienu personisko piezīmi, ieguva +/- rādītāju -6 un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Endija Panko rēķinā 13 punkti, bet nigēriešu centram Dželīlam Akindelem 20 punkti un astoņas atlēkušās bumbas.

Katalāņu klubs “Lleida” (9-7, #8) mājas spēlē 16. janvārī pārspēja “Instituto de Fertilidad Clinic” (4-13, #14) ar rezultātu 65:57 (22:11, 8:11, 24:12, 11:23). Mājinieki pirmajās trīs ceturtdaļās neļāva viesiem gūt vairāk par 12 punktiem, pusstundā iekrājot 20 punktu pārsvaru – 54:34.

Jānis Kaufmanis 22 minūtēs sameta 12 punktus (2p 3/6, 3p 2/4), izcīnīja divas bumbas zem groziem, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, divas reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu, saņēma vienu personisko piezīmi un nopelnīja lietderības koeficientu 8.

Izmantotie resursi:ACB.COMBaloncesto FEB - Federacion Española de...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]