04.12.2014. 10:04
Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien vēlā vakarā guva 18 punktus Eiropas kausa (EK) izcīņas mačā, palīdzot Spānijas komandai Seviļas Baloncesto ar rezultātu 98:80 uzveikt Romas Virtus, liecina rīkotāju informācija.

Porziņģis laukumā pavadīja 18 minūtes un septiņas sekundes, realizēja piecus no septiņiem divpunktu, divus no trim trīspunktu un divus no dieviem soda metieniem, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu un bloķēja divus metienus.

Baloncesto izcīnīja ceturto uzvaru astoņos mačos un šobrīd ieņem trešo vietu C grupā, savukārt Virtus piedzīvoja otro zaudējumu astoņās spēlēs un joprojām ir līdere grupā.

A grupas mačā Ojārs Siliņš nospēlēja 11 minūtes un guva trīs punktus, taču basketbolista pārstāvētā Itālijas komanda Reggio Emilia ar rezultātu 66:74 piekāpās Francijas klubam Strasbourg.

Reggio Emilia piedzīvoja sesto zaudējumu astoņos mačos un ieņem sesto vietu A grupā, bet Strasbourg guva septīto uzvaru astoņās spēlēs un ir grupas līdere. Otro vietu A grupā ieņem Jāņa Strēlnieka pārstāvētā komanda Bambergas Brose Baskets ar bilanci 6-2.

EK grupu turnīra pirmajā kārtā komandas sešās grupās pa sešām aizvada divu apļu cīņas, bet nākamajā kārtā iekļūs pa četrām labākajām no katras grupas.

Jau ziņots, ka VEF Rīga ar bilanci 1-7 ieņem sesto vietu D grupā un zaudējusi iespēju iekļūt nākamajā kārtā, savukārt F grupā BK Ventspils ar bilanci 2-6 ierindojas piektajā pozīcijā, saglabājot teorētiskas izredzes.