03.04.2014. 21:57
Portugālē aizvadīta pasaules čempionāta rallijā ceturtā posma pirmā diena, kurā veikts viens, 3.27 kilometrus garš ātrumposms. Tajā visātrākais izrādījās Sebastjans Ožjē.

Kopvērtējuma līderi Sebastjans Ožjē un Jari Mati Latvala nepievīla arī Portugāles posma atklāšanas ātrumposmā, kurā sadalīja pirmās divas vietas. Par pusotru sekundi ātrāks gan bija Ožjē, kuram kopvērtējumā ir trīs punktu pārsvars.

"Tas ir labs sākums, bet īstās lietas sākas tikai rīt," sacīja Ožjē, kurš nedaudz sabojājis svinības Latvalas nometnē, kuram šodien dzimšanas diena.

Trešais šodienas īpašajā ātrumposmā palika norvēģis Andreass Mikelsens, kurš arī pārstāv "Wolkswagen" krāsas, savukārt septīto vietu ieņēma Igaunijas autobraucējs Ots Tanaks. Vienu pozīciju aiz viņa ierindojās poļu rallists un bijušais F1 dalībnieks Roberts Kubica.

Sacensības Portugālē turpināsies rītdien ar sešiem ātrumposmiem, kad cīņa par uzvaru jau kļūs konkrētāka, bet kopumā līdz svētdienai tiks aizvadīti 16 ātrumposmi, no kuriem trīs pēdējā dienā - svētdien.