02.07.2014. 23:07
Par Latvijas vīriešu izlases galveno treneri 15. jūlijā kļūs Aleksandrs Beļavskis, norāda portāls "Vesti.lv".

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans jau iepriekš bija norādījis, ka izlases treneru kandidātu sarakstā ir Latvijā labi iepazītais Jūliuss Šuplers un bijušais izlases uzbrucējs Aleksandrs Beļavskis, tiesa, Beļavska sakarā vairāk tika minēts asistenta amats.

Portāls "Vesti.lv" gan norādījis, ka visas pazīmes vedina uz to, ka tieši Beļavskis būs izlases nākamais treneris, turklāt viņš šajā amatā varētu tikt iecelts jau pēc pāris nedēļām. Nākamjā LHF sēde norisināsies 15. jūlijā, un tiek uzsvērts (tiesa, neatsaucoties uz konkrētiem avotiem), ka šajā sēdē Beļavskis tiks oficiāli apstiprināts galvenā trenera amatā.

Beļavskis nesen bija ieradies Latvijā, lai apspriestu iespējamā līguma nosacījumus un detaļas, taču esot palūdzis laiku pārdomām. Šobrīd 50 gadus vecais treneris ir bez līguma uz nākamo sezonu, kas pēc pieredzes ar NHL strādājošo Tedu Nolanu esot viens no LHF priekšnoteikumiem.

Beļavskis jau 2004. gadā bija izlases treneru sastāvā, kad palīdzēja Kurtam Lindstremam. Pēc tam viņš strādājis Zviedrijā, Krievijā un Baltkrievijā. Pēdējais viņa karjeras pieraksts bija Bobruiskas "Dinamo-Shinnik" (Baltkrievija, MHL), no kura viņš maijā tika atlaists.

Izmantotie resursi:Vesti.lv: Белявский уже в июле может принять...Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties