10.07.2014. 00:05
Kamēr Lebrons Džeimss, Kriss Bošs un Karmelo Entonijs NBA brīvo aģentu tirgū sacēluši pamatīgu troksni, "Spurs" treneris Gregs Popovičs bez liekas ažiotāžas pagarinājis līgumu ar Sanantonio komandu.

Sanantonio "Spurs" paziņojusi, ka 65 gadus vecais Gregs Popovičs ir piekritis ilgtermiņa līguma pagarinājumam. Saskaņā ar kluba nostāju, līguma detaļas un tā precīzs ilgums netiek izpausts, tiesa, ar vārdu "ilgtermiņa" būtu jāsaprot vismaz trīs sezonas.

Popovičs trenē "Spurs" jau kopš 1996. gada, taču pēc šosezon izcīnītā NBA čempionu titula izteicās, ka vēl nav izlēmis par savu nākotni, tāpat kā to nebija izdarījs Tims Dankans. Nu skaidrs, ka nākamajā sezonā "Spurs" sastāvā būs abi, kuri uz Sanantonio atveduši piecus čempionu titulus, tiesa, Dankanam līgums noslēgts tikai uz nākamo sezonu.

Popovičs trīs reizes atzīts par NBA sezonas labāko treneri, un vairāku spēlētāju vērtējumā ir viens no visu laiku izcilākajiem treneriem NBA vēsturē. Viņš "Spurs" nogādājis izslēgšanas spēlēs jau 17 reizes pēc kārtas, savukārt regulārajā sezonā Popovičs jau 15 reizes pēc kārtas kopā ar komandu guvis vismaz 50 uzvaras (ieskaitot 2011./12. gada sezonu, kad lokauta dēļ sezonā bija tikai 66 spēles).

Jāatgādina, ka "Spurs" sistēmā ir arī 2011. gadā ar 42. numuru draftētais latviešu basketbolists Dāvis Bertāns.

Izmantotie resursi:GREGG POPOVICH AGREES TO MULTI-YEAR EXTENSION |...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties