10.01.2014. 19:15
Volejbola komandas „Poliurs/Ozolnieki” vadība ir nolēmusi pārtraukt sadarbību ar līdzšinējo komandas galveno treneri, portālu Sportacentrs.com šodien informēja komandas menedžeris Jānis Valerts. Par atlaišanas iemesliem komandas pārstāvis runāt nevēlējās, paužot, ka tam jāpaliek komandas iekšienē.

Vitālijs Birjukovs Ozolnieku komandu vadīja kopš pagājušās sezonas sākuma, kad nomainīja līdz tam komandu vadījušo Zigismundu Grigoļunoviču. Aizvadītajā sezonā Birjukova vadībā komanda nespēja ne iegūt Latvijas kausu, ne Latvijas čempionu titulu (spēlēja finālā).

Šosezon „Schenker” līgā komanda pratusi izcīnīt sešas uzvaras 15 spēlēs, šobrīd turnīra tabulā ieņemot vien astoto vietu. Tāpat Ozolnieku komanda nespēja iekļūt Latvijas kausa izcīņas finālā, pusfināla mačā piekāpjoties nākamajiem kausa ieguvējiem „Biolars/Jelgava” volejbolistiem.

Lai gan kuluāros par sadarbības pārtraukšanu ar Birjukovu tika runāts jau agrāk, un to intervijā ar portālu Sportacentrs.com decembrī neslēpa arī pats treneris, no amata viņš ticis atbrīvots vien šovakar. „Vēlos pateikties Vitālijam par laiku, kuru viņš veltīja Ozolnieku komandas vadīšanai, kā arī personīgi novēlu veiksmi tālākajā karjerā,” saka komandas menedžeris Valerts.

Galvenā trenera pienākumus turpmāk pildīs līdzšinējais Birjukova palīgs Aldis Bērziņš. „Komandas mērķi sezonas otrajā pusē paliek nemainīgi. Vēlamies pabojāt nervus Igaunijas komandām, kā arī veiksmīgi sagatavoties Latvijas čempionātam,” atklāj Valerts.Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties