27.03.2014. 20:30
"Poliurs/Ozolnieki" volejbola komanda ar 3:0 pieveikusi "Daugavpils Universitāti", atklājot Latvijas čempionāta sēriju par trešo vietu ar uzvaru. Sērija norisināsies līdz trim uzvarām.

Latvijas čempionāta finālsērijas pirmajā spēlē vakar uzvaru svinēja "RTU/Robežsardze", bet šodien tika uzsākta cīņa arī par trešo vietu starp "Daugavpils Universitāti" un "Poliurs/Ozolinieki". Uz maču Ozolniekos viesi no Daugavpils gan bija ieradušies visai plānā sastāvā, proti, ar tikai septiņiem spēlētājiem, un tai nācās spēlēt bez libero pozīcijas spēlētāja.

Spēlētāju iztrūkums gan netraucēja Daugavpilij pirmo setu uzsākt pietiekami veiksmīgi un vēl seta vidū bija neizšķirts 12:12. Turpinājumā gan mājinieki nedaudz atrāvās (21:17), taču pēc pusminūtes pārtraukuma DU atkal pievilka līdz 23:23, pēc tam arī atspēlēt pirmo setbumbu (24:24), tiesa, ar otro setbumbu tas neizdevās, un pirmo setu uzvarēja "Poliurs/Ozolnieki" (26:24).

Otrajā setā mājinieki nemitīgi turējās 3-5 punktu vadībā, taču seta beigās Daugavpils volejbolisti atkal pievilka līdz 23:24. Tika izdarīta serve, kuru "Poliurs" neuzņēma, taču bumba piezemējās ārpus laukuma, un arī otrajā setā DU sīvs zaudējums (23:25).

Mājiniekiem līdz ar to pavērās iespējas pabeigt maču jau trijos setos, taču šī seta sākums sanāca nedaudz par daudz atbrīvots, un Daugavpils izvirzījās vadībā ar 10:6. Pārsvars gan izsīka vienā mirklī, kad Ozolnieki ar pāris veiksmīgām Gata Augustāna servēm panāca neizšķirtu 16:16. Pēc tam sekoja divas ļoti spēcīgas gremdes, un "Poliurs" pārņēma vadību, kuru vairs neatdeva. Sekoja uzvara setā ar 25:22 un visā spēlē ar 3:0.

Sērijas nākamā spēle notiks Daugavpilī 30. martā un arī to būs iespējams vērot portālā Sportacentrs.com tiešraidē. Sērija ilgs līdz vienas komandas trim uzvarām.