06.10.2015. 23:25
Viens no sava laika kolorītākajiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) hokejistiem Šons Eiverijs vakardien tika aizturēts Ņujorkā par huligānismu un recepšu preparātu nelikumīgu uzglabāšanu.

Ņujorkas policija aizturēja bijušo Ņujorkas "Rangers" uzbrucēju Šonu Eiveriju, kad viņš ar pagaidām nenoskaidrotiem priekšmetiem apmētāja garāmbraucošos transporta līdzekļus. Tāpat pie spēlētāja tika atrasti preparāti, kuru aprite tiek stingri kontrolēta, bet spēlētājam nav bijis dokumentu, kas viņam ļauj iegādāties un uzglabāt šos preparātus.

Pēc neoficiāls informācijas tiek ziņots, ka šie preparāti ir oksikodons un roksikodons (oksikodona hidrohlorīds), kas abi divi ir iekļaujami opioīdu grupai piederoši preparāti. Lai arī tās ir psihotropās vielas, to galvenais lietošanas efekts ir sāpju mazināšana.

Jāpiebilst, ka NHL spēlētāju aprindās dažādu spēcīgu pretsāpju preparātu lietošana ir ikdiena un Eiverijs nav vienīgais bijušais vai esošais līgas spēlētājs, kurš policijas uzmanību ir piesaistījis tieši ar oksikodona uzglabāšanu. No iepriekš pieķertajiem spēlētājiem jāmin Maiks Ričardss, kuru ar šo vielu vasaras sākumā aizturēja uz ASV un Kanādas robežas.

Savas NHL karjeras laikā Eiverijs ir piedalījies 580 NHL mačos, kuros izcēlies ar 90 vārtiem un 157 rezultatīvām piespēlēm, kā arī 1533 soda minūtēm. Soda minūšu skaits nav nejaušs, jo karjeras laikā viņš bija viens no nīstākajiem NHL hokejistiem (par tādu viņu atzina anonīmajās spēlētāju aptaujās) un bez 102 kautiņiem ir izcēlies arī ar ļoti daudzām provocējošām darbībām.

Neskatoties uz savu "riebekļa" un huligāna tēlu hokeja laukumā, ārpus tā Šons Eiverijs ir zināms kā modes žurnāla "Vouge" autors, restorānu īpašnieks, modelis, aktieris, kā arī viendzimuma attiecību aizstāvis.

Pēc aizturēšanas 35 gadus vecais nu jau bijušais sportists (pēdējo maču NHL aizvadīja 2011./2012. gada sezonā) tika atbrīvots no aresta pret drošības naudu.

Izmantotie resursi:TSNget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties