20.09.2013. 12:03

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

«Šī bija mana pirmā spēle pēc sešu mēnešu pārtraukuma. Mačs bija ļoti spraigs un ātrs, daudz aizstāvējāmies. Šī bija ļoti svarīga uzvara. Mēs cīnījāmies līdz pēdējam, un tas beigās atmaksājās,» Rīgas klubs citē Polāku, kurš bija precīzs pēcspēles metienu sērijā.

«Mēs šo uzvaru noteikti bijām pelnījuši. Uzvara tika gūta komandas spēlē, bet jau pēcspēles metienos guvām divus vārtus. Pirms sava «bullīša» jau biju izdomājis, ko darīšu un kā izpildīšu metienu. Pirms paša metiena vēl galvā skrēja daudz domu - varbūt darīt citādāk, jo, iespējams, vārtsargs noķers ripu, bet viss izdevās, kā plānots.»

«Karjeras laikā šādi brīži, cik atceros, ir bijuši divas reizes, kad gūstam vārtus sekundi pirms trešā perioda beigām. Šādi momenti bieži negadās, un tos ir grūti aprakstīt. Pat tad, ja kas tāds ir piedzīvots iepriekš, sajūtas nav salīdzināmas. Katra reize ir fantastiska,» piebilda čehu uzbrucējs. «Tagad tikai galvenais nosēsties uz zemes, jo mums vēl visa sezona priekšā.»

«Protams, es ticēju, ka mēs varam šo spēli «izvilkt». Spēles laiks taču ir 60 minūtes. Lai arī palikusi viena sekunde, metienam laika pietiek. Tāpēc droši varu teikt, ka ticēju uzvarai līdz pēdējam, tāpat kā visa komanda,» izcēla Polāks.Latvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties