22.11.2013. 06:54
Nacionālajā basketbola asociācijā uzvaru izcīnījusi Oklahomas "Thunder", kura bez lielām problēmām pārspēja Losandželosas "Clippers" ar 105:91. "Thunder" rindās 28 punkti Kevinam Durentam, bet savu double-double sēriju turpināja Kriss Pols.

Kriss Pols katrā no pirmajām 12 „Clippers” sezonas spēlēm bija izcēlies ar double-double, proti, vismaz 10 punktiem un 10 rezultatīvām piespēlēm, kas ļāva viņam pārspēt Maģiskā Džonsona 1990. gadā uzstādīto NBA rekordu. Savu sēriju Pols turpināja arī šonakt, gūstot 17 punktus un 12 reizes izkārtojot groza guvumu komandas biedriem, taču uzvaru Oklahomā tas nenesa.

„Thunder” izvirzījās 10 punktu vadībā jau pašā mača sākumā, un pēc tam tās pārsvars ne reizi nesaruka līdz mazāk nekā sešiem punktiem. Kevins Durents guva 28 punktus, kā arī uzņēmās saspēles vadītāja pienākumos, izdarot astoņas rezultatīvas piespēles. Seržs Ibaka trāpīja astoņus no 10 metieniem, un, lai arī Raselam Vestbrukam šī nebija tā veiksmīgāka spēle (13 punkti), „Thunder” pārliecinoši uzvarēja ar 105:91.

Bleiks Grifins pirmajā puslaikā spēja gūt tikai sešus punktus, taču trešajā ceturtdaļā guva veselus septiņus grozus pēc kārtas (spēlē 27 punkti), taču „Clippers” izrāvienu ātri apslāpēja Durents un Ibaka. „Thunder” joprojām nav cietusi zaudējumu savās mājās (5-0), savukārt „Clippers” šis bija piektais zaudējums 13 spēlēs.