22.08.2014. 15:44
Vakardien par apvienošanos paziņoja divi lielākie pokera statistikas programmatūras izstrādātāji – Hold’em Manager un PokerTracker. Preses relīze, ko publicēja Hold’em Manager pārstāvji savā mājas lapā jau paspējusi izsaukt lielas diskusijas pokera spēlētāju vidū.

Kā ziņo abu uzņēmumu pārstāvji, tad apvienošanās notikusi ar mērķi uzlabot abas programmatūras, padarot tās vēl labākas un ieviest inovatīvākus risinājumus, kas vēl vairāk palīdzēs uzlabot spēlētāju prasmes un dos priekšrocības. Plānots, ka tiks uzlabots gan tehnoloģiskais risinājums, gan arī būs pieejami dažādi uzlabojumi funkcionalitātē, kā piemēram, turpmāk būs iespējams importēt datus no vienas programmatūrs uz otru. Plānotā uzņēmumu apvienošana būs liels ieguvums ne vien uzņēmumu īpašniekiem un darbiniekiem, bet arī dos daudzus labumus arī uzņēmumu klientiem – programmatūras lietotājiem.

Uzņēmumu apvienošana gan nenozīmē, ka turpmāk tirgū būs pieejama tikai viena programmatūra. Spēlētājiem vēl arvien būs pieejama gan PokerTracker4, gan arī Hold’em Manager 2 programmatūras, kas tiks uzlabotas un būs pieejamas arī nākotnē. Turpmāk jaunāko versiju programmatūru izstrādē abu uzņēmumu programētāji apmainīsies ar programmatūras kodiem, lai uzlabotu mijiedarbību starp tām.

Kā ziņo uzņēmumu pārstāvji, tad jaunākās programmatūras versijas PT5 un HM3 izdošanas datumi paliek nemainīgi. Jaunizveidotais uzņēmums plāno ieguldīt lielus resursus, lai veidotu savu jauno platformu ‘Cloud’, kurā spēlētāji varēs glabāt savas datubāzes un varēs tās izmantot gan uz HM2, gan PT4 programmatūras. Par vienu no galvenajām prioritātēm ir esošā klientu atbalsta servisa uzlabošana, kuras ietvaros notiks dažādi mācību semināri un treniņi, lai programmatūru klientiem būtu vieglāk un ērtāk iegūt nepieciešamo atbalstu.

Ņemot vērā, ka daudziem Hold’em Manager klientiem ir jautājumi par notikušo apvienošanos HM mājas lapā ir izviedota īpaša BUJ (Biežāk Uzdotie Jautājumi) sadaļa, kurā snietas atbildes uz dažādiem jautājumiem.

Vairāk par abu uzņēmumu apvienošanos un izlasīt uzņēmuma HM preses relīzi varat Hold’em Manager mājas lapā.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties