31.07.2012. 14:00
$55 Red Spade Open turnīrs atgriežas 12. augustā! Šim īpašajam turnīram ir $1 000 000 garantētais balvu fonds un vismaz $200 000 uzvarētājam. Turklāt par katra PokerStars Pro komandas spēlētāja izslēgšanu tiek piešķirta $100 naudas balva. Iepriekšējā turnīrā $247 378 lielo balvu fondu ieguva crackin_ty no Austrijas. Šoreiz Jūs varat saņemt daļu no viena no lielākajiem tiešsaistes garantētajiem balvu fondiem!

Kā piedalīties Red Spade Open:

Kad: Svētdien, 12. augustā pulksten 22:00Dalības maksa: $55Balvu fonds: $1 000 000Uzvarētājam: vismaz $200 000

Piedalīties iespējams samaksājot pilnu dalības maksu vai arī par mazāku summu kvalificējoties caur kādu no satelītiem.

Red Spade Open turnīrus Jūs atradīsiet PokerStars istabas sadaļā "Turnīri" un "Īpašie". Lai tos atrastu ātrāk, Jūs varat izmantot turnīru filtru - meklēšanas lauciņā ierakstiet "Red" un Jums tiks parādīti visi šie turnīri. Jūs varat spēlēt Red Spade Open savā mobilajā ierīcē. Lai lejuplādētu programmu, lūdzu, apmeklējiet PokerStars mobilā pokera lapu.

Vietas Red Spade Open turnīram ir pieejamas arī VIP veikalā. Atkarībā no Jūsu VIP kluba līmeņa, biļeti iespējams iegādāties tikai par 3100 FPP! Dienu pirms Red Spade Open turnīra, visiem SilverStar un augstāka statusa spēlētājiem būs pieejams īpašais 500 garantēto vietu VIP Bash satelīts ar 500 FPP punktu dalības maksu. Satelītu atradīsiet sadaļā "Turnīri" - "VIP" - "SilverStar".

Lūdzu, ņemiet vērā: tikai vienu nedēļu Red Spade Open turnīrs aizstās Bigger $55 turnīru. Šis iknedēļas turnīrs atgriezīsies 19. augustā.

Ja Jums ir kādi jautājumi par Red Spade Open, lūdzu, rakstiet uz support@pokerstars.com

Redaktora piezīme: Vai zināji, ka Pokerstars Latvija ir arī savs Twitter profils? Pievienojies mums jau šodien un lasi mūsu rakstus pirmais!Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties