22.06.2015. 12:13
Par kārtējo pārsteigumu WSOP 2015 turnīru sērijā ir parūpējies pokera profesionālis Braiens Hastings, kas 10 dienu laikā ir spējis uzvarēt divus WSOP 2015 turnīrus, un tādā veidā piesakot sevi uz WSOP "Gada spēlētājs" titulu.

Savu pirmo lielo uzvaru dzīvajos turnīros Hastings piedzīvoja 2012. gadā, kad uzvarēja $10'000 Heads-Up No-Limit Hold'em Championship turnīru. Pirms desmit dienām Braiens svinēja otro uzvaru WSOP turnīru vēsturē, uzvarot $10'000 Seven-Card Stud Championship turnīru, tomēr par pārliecināšāko kļuva tieši trešā uzvara $1,500 Ten-Game Mix turnīrā, ko atzina arī pats spēlētājs.

"Es tiešām to jutu, tiecie vai nē, bet es zināju, ka man šis turnīrs ir jāuzvar," stāsta Hastings savā intervijā žurnālistiem. "Šis bija viens no tiem turnīriem kurā es jutu, ka uzvarēšu ikvienu izspēli, kurā piedalīšos."

Informācija par spēlētājuVārds, uzvārds: Braiens HastingsDzimšanas vieta: Luzerne, PA (ASV)Vecums: 26 gadiPatreizējā dzīvesvieta: Hanover Township (ASV)Ģimenes stāvoklis: NeprecējiesBērni: 0Nodarbošanās: Profesionāls pokera spēlētājsIekļūšana WSOP ITM: 15Uzvarēti WSOP turnīri: 3Kopumā nopelnīts WSOP turnīros: $1'272'776Interesants fakts: Pirms Braiens sāka spēlēt dzīvajos turnīrus viņš bija viens no zināmākajiem un pelnošākajiem Online pokera spēlētājiem ar vairāku miljonu lieliem ienākumiem.

Kopumā turnīrā piedalījās 380 spēlētāji un turnīrs tika spēlēts 3 dienu garumā. Sākoties turnīra fināla galda divcīņai vienu brīdi Ukrainas spēlētājam Rostislavam Tsodikovam bija 4 pret 1 žetonu pārsvars pār Braienu Hastingu, tomēr Braiens bija pacietīgs un nepadevās, kas beigās arī vainagojās ar panākumiem un Braiena uzvaru.

Fināla galda divcīņa kopumā norisinājās 3 stundu garumā un Braiens nevienu brīdi nebija apdraudēts ar izkrišanu no turnīra un bija acīmredzams, ka Braiens lieliski pārzina visus 10 pokera spēles veidus, kas tika spēlēti turnīrā.

"Es esmu patiesi lepns par sevi, jo zinu, ka esmu apguvis visus pokera spēles veidus" stāsta Hastings. "Es ceru, ka šīs zināšanas mani nepametīs $50'000 Poker Players Championship turnīrā, kurā plānoju tagad piedalīties."

Vēl starp spēlētājiem, kas iekļuva turnīra apmaksātajās vietās bija tādi vārdi kā Daniels Negreanu (41. vieta), Young Phan (35. vieta), Max Pescatori (32. vieta), Jeffrey Lisandro (26. vieta), Eli Elezra (24. vieta), Fils Helmuts (17. vieta), Dan Kelly (15. vieta) un Ylon Schwartz (13. vieta).

Pokera profesionālim Filam Helmutam šī bija trešā reize šajā WSOP 2015 turnīru sērijā, kad viņš iekluva apmaksātajās turnīra vietās.

Pēdējos gados WSOP turnīru sērijās tieši jaukto spēļu formāti kļūst arvien populārāki un piesaista ar katru gadu arvien lielāku spēlētāju skaitu. Pirmo reizi Ten-Game Mix (6-Handed) WSOP turnīru spēļu kalendārā tika iekļauts 2011. gadā, kurā par uzvarētāju kļuva Kriss Lī.

WSOP 2015 Turnīrs #39: $1,500 buy-in Ten-Game MixSpēlētāji: 380Balvu fonds: $513'500Pirmās vietas balvu fonds: $133'403Apmaksātās vietas: 42

Ten-game Mix sastāv no sekojošiem pokera spēles veidiem:

-- Seven-Card Stud-- Pot-Limit Omaha-- No-Limit Hold’em-- Razz-- Badugi-- Omaha High-Low Split-- Limit Deuce-to-Seven Triple Draw-- No-Limit Deuce-to-Seven Single Draw-- Limit Hold’em-- Seven-Card Stud High-Low Split

Noslēgumā atgriežoties pie uzvarētāja Braiena Hastinga tad šogad WSOP turnīru sērijā viņš jau piecas reizes ir iekļuvis apmaksāto spēlētāju vidū, trīs reizes sēdējis pie fināla galda un divas reizes uzvarējis. Šī statistika viņam paver reālas iespējas iegūt WSOP "Gada spēlētāja" titulu.

Redaktora piezīme: Ja vēlies iemācīties un spēlēt arī citus pokera spēles veidus, apmeklē vienīgo Latvijā licencēto pokera istabu - Olybet Pokers.Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties