01.07.2015. 15:48
Pirms pāris stundām noslēdzās Super High Roller Cash Game 2. diena, kuru ikviens pokera entuziasts varēja vērot tiešraidē, kas bija pieejama Poker Central Twitch kanālā.

Uz doto brīdi televīzijas pārstāvji nav snieguši precīzu informāciju par 2. dienas rezultātiem, tomēr ir zināms, ka otrā diena īpaši veiksmīga bija gan Antonio Esfandiari, kurš nopelnījis aptuveni $800'000, gan arī Skotam Sīveram ar nopelnītiem $700'000

Savukārt lielākie zaudētāji abās dienās ir profesonālis no Austrālijas Metjū Kirks un vēl viens profesionālis Žans-Roberts Belandē.

Šodienas lielākā izspēle bija starp Skotu Sīveru un Danielu Kolmanu. Izspēle sākās ar vairākkārtīgu likmes palielināšanu. Sākumā Sīvers pacēla likmi uz $24'000, ko Kolmans savukārt, palielināja uz $70'000. Sīvers piesauca likmi un galdā tika izliktas sekojošas kārtis - 9s 2d Kh. Kolmans izdarīja likmi $50'000 apmērā, ko Sīvers piesauca. Galda tika izlikta Turn kārts - 3h, Kolmans nočekoja, savukārt Sīvers pēc nelielas apdomāšanas izdarīja likmi $120'000 apmērā. Kolmans piesauca likmi un tika izlikta pēdējā River kārts - 8d. Kolmans nočekoja, uz ko Sīvers gāja uz visu banku, liekot galdā visus žetonus $343'000 apmērā. Pēc apdomas brīža Kolmans nometa kārtis, parādot ka viņam uz rokām bija divi dūži. Skots Sīvers nometa kārtis un ieguva kopējo banku $865'000 apmērā.

Šī nebija vienīgā lielā izspēle, ja vēlies uzzināt kādas bija pārējās izspēles, nāc noskaties 2. dienas ierakstu

Super High Roller Cash Game - 2. diena Watch live video from PokerCentral on Twitch

Šonakt sāksies pēdējā Super High Roller Cash Game 3. diena, kad pie galda sēdīsies jauni spēlētāji. Nepalaid garām nāc un vēro Poker Central Twitch mājas lapā.

Redaktora piezīme: Ja vēlies spēlēt pokeru online, nāc un reģistrējies Latvijā vienīgajā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers!Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties