22.02.2017. 23:58

Augsburgas “Panther” pēcspēles metienu sērijā piekāpās DEL vicelīderim Minhenes “Red Bull” ar 1:2. Arvīds Reķis spēlei netika pieteikts. Šosezon aizsargs ir aizvadījis 41 spēli, kurās atzīmējies ar četriem gūtiem vārtiem, piecām piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -1. Līdz regulārā čempionāta noslēgumam paliek divas spēles. Ar 50 spēlēs 86 sakrātiem punktiem “Panther” jau tagad garantēja sev vismaz sesto vietu, kas dod ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu

“Mestis” līgā graujošu uzvaru izcīnīja Īsalmi IPK, kas ar rezultātu 6:0 pārspēja Jiveskiles “JYP-Akatemia”. Uzvarētāju rindās ar “hat-trick” izcēlās komandu nesen papildinājušais Ainārs Podziņš. Trīs vārtus uzbrucējs guva 25:58 minūtēs, par šo laiku Podziņš arī divas reizes rezultatīvi piespēlēja, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +5.

Traumas dēļ spēlei netika pieteikts Roberts Locāns, kurš IPK komandai pievienojās sezonas laikā. Uzbrucējs ir aizvadījis 12 spēles, kuru laikā guvis divus vārtus, atdevis četras piespēles, ka arī nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -2. Neskatoties uz uzvaru, turnīra tabulā IPK ieņem pēdējo 13. vietu ar 50 punktiem 45 spēlēs.

Oskars Batņa guva divus vārtus un vienu reizi piespēlēja partnerim, tomēr ar to bija par maz, jo viņa “Kitzbuheler” ar 4:5 piekāpās Neimarktas “Riwega”. Sezonas laikā uzbrucējs piedalījās 36 spēlēs, kurās guvis 16 vārtus, atdevis 11 piespēles un nopelnījis -6 lietderības koeficientu.

Ervīns Muštukovs tika galā ar 22 no 24 pretinieku metieniem Šefīldas “Steelers” 5:2 uzvarā pret Edinburgas “Capitals”. Šosezon Muštukovs aizvadījis jau 43 spēles, vidēja katrā ielaižot 2,49 vārtus un atvairot 91,4% no pretinieku metieniem. Lielbritānijas čempionātā “Steelers” ieņem otro vietu ar 61 punktu 43 spēles, par sešiem punktiem atpaliekot no pirmajā vietā esošās Kārdifas “Devils” komandas.