31.07.2015. 09:15

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Turnīrā vienīgais Latvijas duets tāpat kā Itālijas pāris jau ir garantējis dalību izslēgšanas cīņās, taču pirmā vieta grupā ļautu ietaupīt spēkus un izvairīties no spēlēšanas pirmajā izslēgšanas kārtā. Spēles sākums paredzēts plkst. 15 pēc Latvijas laika.

Samoilovs/Šmēdiņš ne reizi nav spēlējuši pret Ranjēri/Karambulu, kam ir ļoti laba aizsardzība, taču uzbrukums pieklibo. Savukārt Latvijas duetam raksturīgs spēcīgs uzbrukums, savukārt aizsardzībā ne vienmēr izdodas labākais sniegums.

Ar otro numuru izliktais Latvijas duets pirmajās spēlēs pārspēja mājiniekus Aleksandru Hūberu/Robinu Zeidlu (2:0) un Spānijas pāri Fransisko Marko/Kristianu Garsiju (2:0).  Ranjēri/Karambulas rēķinā šosezon ir bronza Pasaules tūres "Major" posmā Porečā, Horvātijā, bet Gštādē, Šveicē, viņi bija ceturtie. 

Kontinenta meistarsacīkšu fināla grupu kārtā piedalās 32 dueti, kas sadalīti astoņās grupās. Uzreiz astotdaļfinālā tiks grupu uzvarētāji, turpretim otro un trešo vietu īpašnieki nonāks izslēgšanas  pirmajā kārtā. Izslēgšanas spēles sāksies piektdien, bet medaļnieki kļūs zināmi svētdien.

Iepriekšējos divos Eiropas čempionāta finālos Samoilovs/Šmēdiņš kļuva par sudraba medaļniekiem. Pērn Itālijā viņi finālā piekāpās mājiniekiem Paolo Nikolai/Danielem Lupo, savukārt 2013.gadā  Klāgenfurtē pārāks bija Spānijas pāris Pablo Erera/Adrians Gavira.Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties