02.06.2015. 10:30

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Aleksandra Samoilova un Šmēdiņa komandas oficiālajā tvitera vietnē vēstīts, ka komandas nometnē ir sliktas ziņas. "Jānis savainojis menisku, šodien [otrdien] tiks veikta operācija, pēc kuras atlabšanas laiks paredzēts trīs līdz četras nedēļas.

Līdz ar to nebrauksim uz tuvākajiem diviem turnīriem Horvātijā un Norvēģijā. Par ASV vēl lemsim. Plānojam atgriezties uz pasaules čempionātu. Uzreiz gribam nomierināt visus līdzjutējus - mēs atgriezīsimies pavisam drīz un būsim tikpat spēcīgi kā līdz šim. Paldies par atbalstu!," rakstīts mikrobloga vietnē.

Horvātijas pilsētā Porečā šajā nedēļā risināsies "Major" sērijas turnīrs, bet no 9. līdz 14. jūnijam tāds pat turnīrs notiks Norvēģijas pilsētā Stavangerā. Savukārt ASV pilsētā Sentpītersburgā no 16. līdz 20. jūnijam norisināsies "Grand Slam" turnīrs. Pasaules čempionāts Nīderlandē notiks no 26. jūnija līdz 5. jūlijam.

Šosezon Samoilovs/Šmēdiņš, kuri iepriekšējās divas sezonas noslēdza pasaules ranga līderpozīcijās, ir startējuši Lucernas "Open", Jūrmalas "Masters" un Maskavas "Grand Slam" turnīros. Jūrmalā, kur notika Eiropas čempionāta posms, viņi izcīnīja 3.vietu, bet Lucernā un Maskavā ieņēma dalītas 9. vietas.

Porečā gaidāmajā turnīrā plāno startēt Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns, kuriem būs jāpiedalās kvalifikācijā.

 FP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties