13.07.2015. 15:37

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pirmajās spēlēs grupā duetam vēl vajadzēja iespēlēties, bet vēlāk gāja labi, lai gan bija grūti, pastāstīja Samoilovs. Dažas dienas volejbolisti tagad paņems brīvas, jo turnīrs izvērtās smags, it īpaši pirms izšķirošajām spēlēm par godalgām.

"Izkāpjot no lidmašīnas, sapratu, ka tagad divas dienas jābrauc pie fizioterapeitiem uz [Latvijas olimpisko] vienību un jāsaved sevi kārtībā. Tad būs pārlidojums uz Japānu, kur notiks nākamais "Grand Slam" [turnīrs], kur jāmēģina pēc iespējas labāk nostartēt," uzsvēra Samoilovs.

Savukārt pēc kājas savainojuma atlabušais Šmēdiņš sacīja, ka otrā vieta būtu bijusi labs sasniegums jebkurā gadījumā. Arī viņš atzina, ka pāris dienu pauzi vajadzētu, lai muskuļi atgūstas, jo Šveicē visi pretinieki spēlēja uz viņu un slodze bija pamatīga. Operētais ceļgals Šmēdiņam ir nedaudz piepampis, taču ārsti saka, ka tā varot būt. 

Jau vēstīts, ka Samoilovs un Šmēdiņš Šveicē aizkļuva līdz finālam, kur trijos setos piekāpās pasaules čempioniem brazīliešiem Alisonam Čeruti/Bruno Šmitam. Samoilovam/Šmēdiņam Gštādē bija pirmais kopīgais turnīrs kopš maija beigām, kad viņi dalīja 9.vietu Maskavas "Grand Slam". Jūnija sākumā Šmēdiņam veica meniska operāciju. MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties