31.07.2015. 14:47

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Grupas kārtas noslēgumā Samoilovs/Šmēdiņš ar 2:0 (21:17, 21:18) pārspēja itāliešus Aleksu Ranjēri/Adrianu Karambulu, ar kuriem iepriekš ne reizi nebija tikušies. Turnīrā vienīgais Latvijas duets ir izlikts ar otro numuru, turpretim Ranjēri/Karambula tika izlikti ar 15.numuru.

Pirms savstarpējās spēles Latvijas pārim un Ranjēri/Karambulam jau bija garantēta dalība izslēgšanas turnīrā, bet no Šmēdiņa dzimšanas dienā aizvadītā dueļa bija atkarīgs, kura komanda uzreiz tiks astotdaļfinālā, kas risināsies sestdien.

Latvijas duets pirmajās spēlēs pārspēja mājiniekus Aleksandru Hūberu/Robinu Zeidlu (2:0) un Spānijas pāri Fransisko Marko/Kristianu Garsiju (2:0).  Ranjēri/Karambula rēķinā šosezon ir bronza Pasaules tūres "Major" posmā Porečā, Horvātijā, bet Gštādē, Šveicē, viņi bija ceturtie. 

Kontinenta meistarsacīkšu fināla grupu kārtā piedalās 32 dueti, kas sadalīti astoņās grupās. Uzreiz astotdaļfinālā tiks grupu uzvarētāji, turpretim otro un trešo vietu īpašnieki nonāks izslēgšanas  pirmajā kārtā. Čempionāta medaļnieki kļūs zināmi svētdien.

Iepriekšējos divos Eiropas čempionāta finālos Samoilovs/Šmēdiņš kļuva par sudraba medaļniekiem. Pērn Itālijā viņi finālā piekāpās mājiniekiem Paolo Nikolai/Danielem Lupo, savukārt 2013.gadā  Klāgenfurtē pārāks bija Spānijas pāris Pablo Erera/Adrians Gavira.FP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties