26.06.2015. 09:38

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Spēles “Beach Box” āra laukumos vīriešu un sieviešu duetiem risināsies līdz svētdienai. Dalībnieku sastāvs tāpat kā sezonas pirmajos divos posmos vīriešiem būs ļoti spēcīgs, jo turnīram pieteikušies vairāki vadoši Latvijas pludmales volejbola dueti. Par neveiksmi iepriekšējo divu posmu finālos revanšēties vēlēsies Haralds Regža/Armands Āboliņš, turklāt Regža aizvadīs pirmo turnīru Eiropas spēļu čempiona godā.

Pirmo divu posmu uzvarētāju Mārtiņa Pļaviņa un Hermana Egleskalna duets šoreiz izpaliks, jo Pļaviņš devies uz pasaules čempionātu. Taču Egleskalns būs dalībnieku pulkā, spēlējot kopā ar Arti Caicu.

Favorītu vidū noteikti būs Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs, kuri pirmajā posmā ieguva trešo vietu, bet nākamo posmu izlaida. Otro posmu pēc kārtas uz goda pjedestāla lūkos tikt Rihards Finsters/Edgars Točs, kuri pirmajā posmā Jūrmalā palika ceturtie, bet otrajā posmā Jēkabpilī bija trešie. Dalībnieku vidū būs arī Lietuvas un Igaunijas dueti – Lukass Kazdailis/Arns Rumševics un Maksims Petrovs/Aleksejs Povjakels.

Sacensībām ir pieteikušies 37 dueti, no kuriem 16 uzreiz ir tika pamatsacensībās, bet pārējie piedalīsies kvalifikācijas sacensībās, noskaidrojot vēl astoņus pamatturnīra dalībniekus. Tāpat kā iepriekšējos posmos, labākie dueti nopelnīs Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) ranga punktus.

Dāmām pieteikušās 17 komandas, tostarp visas labākās Latvijas pludmales volejbolistes. Dalībnieku vidū būs gan Alise Lece/Marta Ozoliņa un Tīna Graudiņa/Linda Elizabete Gramberga, gan Inese Jursone/Lana Sorokina. Sievietēm Latvijas čempionāta pirmajā posmā uzvarēja Jursone/Graudiņa, otrās bija Lece/Ozoliņa, trešās - Sanda Ragozina/Paula Zirģele.

Šosezon Latvijas čempionātā pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos. Skatītāji Latvijas čempionāta posmus varēs vērot arī Saulkrastos un Daugavpils novadā, bet čempionāta fināls no 11. līdz 13. septembrim notiks Jūrmalā. Starp čempionāta posmiem būs arī tradicionālās “King&Queen of the Beach” turnīrs, kas arī notiks Jūrmalā."Rezerves virsnieku apvienība" ''Akmenskalni'', Raunas novads Jātnieku sports
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties