07.07.2012. 15:14
Latvijas jaunie pludmales volejbolisti Haralds Regža un Armands Āboliņš sestdien ieņēma dalītu 13.vietu Serbijā notiekošā Eiropas čempionāta posmā

Startējot "zaudētāju zara" sacensībās, ar 20.numuru izliktais Latvijas duets otrajā šī posma cīņā ar rezultātu 0-2 (16:21, 20:22) piekāpās čehiem Janam Hadravam un Robertam Kufam, kuri turnīrā izlikti ar 11.numuru.

Pirms tam sestdien Regža/Āboliņš pirmajā "zaudētāju zara" sacensību cīņā ar 2-0 (21:19, 21:16) pieveica Nīderlandes sportistus Marko Dālmeijeru un Jopi Paulidesu, kuriem sacensībās ticis 19.numurs.

Pamatsacensību pirmās kārtas cīņā piektdien Regža/Āboliņš ar 1-2 (17:21, 25:23, 18:20) zaudēja turnīra 13.numuram Mihalam Makovskim un Davidam Popekam no Polijas.

Ceturtdien Regža/Āboliņš pārvarēja šo sacensību kvalifikāciju, bet pirms tam vēl trešdien viņi startēja Šveices pilsētā Gštādē notiekošā "Grand Slam" turnīra kvalifikācijas sacensībās, zaudējot pirmās kārtas mačā.

Pagājušajā gadā Regža/Āboliņš izcīnīja otro vietu Eiropas U-20 čempionātā un finišēja piektie pasaules junioru čempionātā.

Vēl viens Latvijas duets Toms Šmēdiņš un Edgars Točs piektdien izcīnīja dalītu 17.vietu šajā Eiropas čempionāta posmā.

Startējot "zaudētāju zara" sacensībās, ar devīto numuru izliktais Latvijas duets pirmajā šī posma cīņā ar 0-2 (16:21, 20:22) piekāpās vāciešiem Tilo Bakhausam un Dirkam Vesfālam, kuriem turnīrā ticis 23.numurs.

Pirms tam pamatsacensību pirmajā cīņā Šmēdiņš/Točs ar 2-0 (21:17, 21:10) pārspēja Nīderlandes sportistus Bārtu Bolsterli un Timu Jakobusu Lokersi, kuri izlikti ar 24.numuru, bet otrajā spēlē ar 0-2 (21:23, 14:21) piekāpās spāņiem Fransisko Alfredo Marko un Kristianam Garsijam, kuriem turnīrā ticis astotais numurs.

Pagājušajā nedēļas nogalē Šmēdiņš/Točs triumfēja Latvijas pludmales volejbola čempionāta - "Zelta Open" - otrajā posmā.