06.09.2014. 13:43

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Lancmanis/Smirnovs vietu turnīra 16 spēcīgāko pāru vidū Česenatiko pilsētā nodrošināja ar uzvaru 2:0 (21:18, 21:15) pār beļģiem Martijnu Verspehtu/Jefu Vleugelu un astotdaļfinālā vēlāk sestdien tiksies ar galvenajiem favorītiem itāliešiem Simoni Kinelato/Džakomo di Fabritisu. 

Iepriekš grupas kārtas spēlēs Lancmanis/Smirnovs pārspēja angļus Semu Valrondu/Semu Alenu (2:0) un bulgārus Martinu Atanasovu/Dimitaru Kalčevu (2:0), bet piekāpās Lietuvas duetam Arnam Rumševičam/Lūkasam Kazdailim (0:2).

Sieviešu turnīrā Jakobsone/Zirģele cīņā par vietu astotdaļfinālā ar 0:2 (13:21, 16:21) zaudēja Itālijas volejbolistēm Margeritai Biankinai/Federikai Fraskai. Grupā Jakobsone/Zirģele zaudēja Serbijas duetam Tijanai Basičai/Anjai Andjelkovičai (0:2) un Polijas pārim Katažinai Kosciolekai/Jagodai Gruščinskai, taču ar uzvaru pirmajā spēlē pār turcietēm Mervi Neziru/Irvaku Keskinu (2:0) pietika, lai ieņemtu 3.vietu grupā un tiktu izslēgšanas turnīrā.

Sacensību nolikums paredz, ka dueti, kas grupā četru pāru konkurencē nepalika pēdējā vietā, iekļuva izslēgšanas spēlēs. Grupu uzvarētāji uzreiz nodrošināja dalību otrajā izslēgšanas kārtā jeb astotdaļfinālā. 

Izslēgšanas turnīrs beigsies ar medaļnieku noteikšanu finālspēlēs svētdien.Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties