02.07.2014. 14:20
Novembra sākumā Spānijas trešajā lielākajā salā Grankanārijā norisināsies Eiropas Handbola federācijas (EHF) pludmales handbola Čempionu kausa izcīņa, kurā piedalīsies astoņas vīriešu un astoņas sieviešu komandas.

Pieteikšanās sacensībām notiek pēc principa "kas pirmais brauc, tas pirmais maļ" jeb to valstu pludmales handbola čempioni, kas pirmie pieteiksies, varēs piedalīties Čempionu kausā. Turnīrs norisināsies no 1. līdz 2. novembrim.

Komandu piedalīšanās nacionālajā pludmales handbola čempionātā, lai varētu piedalīties Čempionu kausā, ir obligāta. Latvijas čempioni pludmales handbolā tiks noskaidroti 23. augustā finālturnīrā Rīgā. Finālposma dalībnieki tiks noteikti pēc pirmajos trijos posmos izcīnītajiem punktiem, bet, lai pretendētu uz vietu finālā, dalība visos posmos (Jūrmalā, Jēkabpilī, Ventspilī), ir obligāta.

Uzvarētājus dalībai Čempionu kausā virza federācija, bet gadījumā, ja čempioni kaut kādu iemeslu dēļ nevar piedalīties, var tikt izvirzīti otro vai trešo vietu ieguvēji.

Reģistrēšanās čempionu kausam notiek no 1. septembra plkst. 00:00 līdz 7. septembrim (plkst. 24:00) pēc Centrāleiropas laika jeb 1. septembra pkst. 1:00 līdz 8. septembra 1:00 pēc Latvijas laika. Depozīta maksājums ir 2000 eiro, reģistrācijas maksa – 200 eiro. Nepieciešamības gadījumā EHF var izmantot iemaksāto depozītu. Visas izmaksas, kas saistītas ar dalību un transportu nokļūšanai uz un no sacensībām, sedz komanda.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvMironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties