01.07.2015. 16:00
Favorītu zaudējumi Vimbldonas dāmu turnīra pirmajās kārtās turpinās, šodien 2. kārtas barjeru nespējot pārvarēt Čehijas trešajai raketei Karolīnai Pliškovai. Ar 11. numuru izliktā Pliškova divos setos piekāpās amerikānietei Koko Vandevei – 6:7(5), 4:6.

Karolīna Pliškova ar 36 panākumiem ir sezonas uzvaru līdere, taču jāatzīmē, ka viņa lielāko daļu uzvaru izcīnījusi zemākās raudzes turnīros. Karolīna pagājušajā mēnesī bija vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Top 10.

"Grand Slam" turnīros Pliškova spēlēja savai ranga vietai neatbilstoši vāji. Karolīnai labākais rezultāts ir 3. kārta, šajā posmā zaudējot divreiz – pērn "US Open" un šogad "Australian Open". Savukārt Vimbldonā viņa trešo gadu pēc kārtas zaudēja 2. kārtā.

Pliškova un Koko Vandevei spēles ziņā ir ļoti līdzīgas tenisistes. Abām graujoša serve, toties mīnusi ir "backhand" un kustēšanās. Čehiete abu vienīgajā iepriekšējā tikšanās reizē 2013. gadā Maiami kvalifikācijā uz "hard" seguma uzvarēja ļoti viegli ar 6:3, 6:2. Šodien viņa zaudēja divos setos, abos izlaižot pārsvaru.

Cīņas 1. setā breiku nebija, bet Pliškova pie rezultāta 5:6 savas serves geimā atspēlēja četras setbumbas, savukārt taibreiku viņa zaudēja no 3:0 pārsvara. Vandevei izdevās realizēt piekto setbumbu, kuras izspēlē Pliškova kļūdījās ar diagonālo "backhand" sitienu. Savukārt 2. setā Pliškovai bija 3:1 pārsvars, zaudējot četrus geimus pēc kārtas. Amerikāniete eisu sacensībā uzvarēja ar 15:7.

Spēle Rezultāts
Coco Vandeweghe – (11) Karolina Pliskova 7:6(5) 6:4
(22) Samantha Stosur – Urszula Radwanska 6:3 6:4ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties